UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Najlepsze jest to, że takie łapanki gdzie każdy przejeżdżający dmucha są niezgodne z prawem, według prawa zatrzymać do kontroli by dmuchnąć w alkomat mogą tylko wtedy gdy kogoś podejrzewają o nietrzeźwość. W naszym kraju wszystko jest dziwne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  okoniowaty(2015-11-16)
 • Okoniowaty, co za głupoty pier. .dolisz ?!!
 • Kto ci synku takich bzdur naopowiadał? Twoi koledzy od ładowania folii?
 • Art. 74 § 2 KPK dopuszcza przeprowadzanie takich badań wobec oskarżonego, czyli osoby przeciwko której toczy się postępowanie karne i której postawione zostały zarzuty. Art. 308 § 1 KPK dopuszcza ponadto poddanie takiemu badaniu osoby, wobec której istnieje uzasadnione podejrzenie, że popełniła ona przestępstwo. Art. 129 ust. 2 pkt. 3 Prawa o Ruchu Drogowym. Stanowi on, iż funkcjonariusz Policji jest uprawniony do „żądania poddania się przez kierującego pojazdem lub przez inną osobę, w stosunku do której zachodzi uzasadnione podejrzenie, że mogła kierować pojazdem, badaniu w celu ustalenia zawartości w organizmie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu. ” wobec powyższych przepisów nadal uważasz, że pier. .dolę ?!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  okoniowaty(2015-11-17)
 • Chłopcze, to dla Ciebie zbyt skomplikowane. Siadaj na swoją sztaplarkę i popieprzaj po placyku.
 • A żebyś ciulu zrozumiał, wezmę ci to w nawiasy funkcjonariusz Policji jest uprawniony do (żądania poddania się przez kierującego pojazdem lub przez inną osobę, w stosunku do której zachodzi uzasadnione podejrzenie, że mogła kierować pojazdem, ) badaniu w celu ustalenia zawartości w organizmie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu. Reasumując, podejrzenie o kierowanie pojazdem, a nie o kierowanie pod wpływem. Pojąłeś? Czy za trudne dla sztaplarkowego?
 • Jak sam zaznaczyłeś OSOBY U KTÓREJ ZACHODZI UZASADNIONE PODEJRZENIE, więc nie mogą od tak sobie robić "kontroli", to po pierwsze, po drugie powinni poinformować o możliwości uzyskania protokołu z kontroli badania trzeźwości, i po trzecie nie udawaj że mnie znasz bo mnie nie znasz :) a jak znasz to powinieneś wiedzieć że nawet w ML nie byłem nigdy sztaplarkowym :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  okoniowaty(2015-11-17)
 • Jednak jesteś zbyt tępy, żeby zrozumieć kontekst tego przepisu. Zatem odmów dmuchania i wtedy sąd ci dokładnie wytłumaczy ten przepis tłuczku.
 • I zmień ksywę na osiołowaty, wtedy wszystko będzie jasne.
 • Odmówiłem i żyję.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  okoniowaty(2015-11-17)
 • I potem się obudziłeś.
Reklama