UWAGA!

Dzielnicowi dostali laptopy od wójta

Elbląg, Wójt Genowefa Kwoczek życzyła, aby sprzęt komputerowy służył niezawodnie policjantom
Wójt Genowefa Kwoczek życzyła, aby sprzęt komputerowy służył niezawodnie policjantom (fot. KMP Elbląg)

Wójt Gminy Elbląg Genowefa Kwoczek przekazała do użytku dzielnicowym z elbląskiej komendy nowoczesny sprzęt informatyczny. Policjanci otrzymali dwa komputery przenośne, drukarkę laserową, niszczarkę biurową oraz latarki.

Wójt Gminy Elbląg, znając problemy dzielnicowych, zakupiła sprzęt w celu poprawienia warunków i efektywności pracy policjantów. Gmina przeznaczyła na ten cel ponad 8 400 złotych. Nowoczesny sprzęt ułatwi pracę dzielnicowym i znacznie skróci czas ich pracy w biurze.
       Przekazując sprzęt na ręce komendanta mł. insp. Marka Osika, Genowefa Kwoczek życzyła, aby służył on niezawodnie policjantom i zadeklarowała, że policja w miarę możliwości w dalszym ciągu będzie wspierana przez Urząd Gminy. Podczas spotkania komendant wielokrotnie podkreślał, jak dużą rolę dla działania jednostki odgrywają samorządy.
       W spotkaniu uczestniczyli m.in. kierownik I Rewiru Dzielnicowych asp. szt. Adam Świder oraz mł. asp. Rafał Gorczyński, którzy będą korzystali z darowanego sprzętu w codziennej służbie.
      
oprac. A na podst. info. KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • za 8400 nowoczesny sprzet? liczba dzielnicowych sie zmniejszyla?
 • banda przestępców !!!!!
 • bardzo dobrze brawo to powinien byc standard
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  portelowiec(2009-07-07)
 • a co z oprogramowaniem? stać policję na legala? sama winda to nie wszystko :P chyba że znajdą coś dobrego na stronkach z torrentami. .. to co innego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elbląższczaczek(2009-07-07)
 • Laptopy, latarki i te rowery (pożyczone od Straży Miejskiej) - full wypas jednym słowem. Hameryka prawie. Cała komenda dozna szoku cywilizacyjnego przy tych laptopach :)
 • A te latarki to na wypadek, gdyby patrol rowerowy zgubił się w lesie :) Powinni ich jeszcze wyposażyć w race świetlne.
 • Co z tego że dostali laptopy jak nie potrafią swojego serwera zablokować. Najpierw proponuję zapoznać się z zegarkiem z melodyjkami. Obniżacie poziom rekrutacji i są tego efekty w waszej pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Walerian(2009-07-08)
 • bedą chłopaki siedzieć do bólu na n. k. i gg
 • Czytając powyższe recenzje dochodzę do wniosku że nasze społeczeństwo nie dorosło do komentowania czegokolwiek, same pesymistyczne i będące szczytem krytyki komentarze. Przeczytajcie swoje teksty ludzie, szczyt debilizmu i głupoty tyle właśnie reprezentujecie. WSTYD I HAŃBA !!!!!
 • Wyluzuj człowieku ! Jak nie może być lepiej, to niech będzie chociaż śmieszniej. Na żartach się nie znasz ? Doznałeś jakiś przykrości ostatnio ? Skąd tyle goryczy ? Uśmiechnij się Poważniaku !
 • NEB??? A jak tam twój golfik, jezdzi toto jeszcze, czy juz tylko kury w nim jajka znosza?
Reklama