UWAGA!

Dzielnicowy ci pomoże

To prewencyjny program realizowany przez elbląskich policjantów. W różnych punktach miasta w specjalnym namiocie dyżurują, oprócz dzielnicowego, także funkcjonariusze prewencji, przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych przedstawiciele zarządców budynków komunalnych, pracownicy socjalni. Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 września przy ul. Chełmońskiego.

- Celem tych akcji jest między innymi poznanie dzielnicowego, podniesienie jego rangi na danym terenie, a także umożliwienie mieszkańcom bezpośredniego kontaktu z policją - wyjaśnia Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Spotkania z mieszkańcami mają również na celu rozwiązywanie istniejących problemów na danym terenie, mobilizowanie lokalnych społeczności do tworzenia sąsiedzkiej współpracy, zmierzającej do zapobiegania przestępczości. W trakcie tych spotkań mieszkańcy mają możliwość uzyskania informacji, przekazania uwag na temat już zaistniałych i niepokojących ich zdarzeń. Włączenie do spotkań przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, zarządców budynków, jak i przedstawicieli MOPS, ma umożliwić społeczeństwu zgłaszanie uwag, w takich zagadnieniach, jak: lokalne problemy społeczne, zabezpieczenie mieszkań, piwnic oraz klatek schodowych przed intruzami.
     24 września policyjny namiot stanie przy ul. Chełmońskiego. W godzinach od 13 do 15 na pytania mieszkańców odpowiadać będzie dzielnicowy rewiru II.
     Natomiast 25 września w godzinach od 13 do 15 w namiocie ustawionym przy ulicy Lotniczej 17-21 będzie dyżurował dzielnicowy I rewiru.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A ja Wam powiem umieci liczyć to liczcie na siebie, a nie na Policje. Oni jak są potrzebni to na wezwanie jadą chyba żólwiami. Wezwałem ich ostatnio na bójkę do bażąntarnii to przyjechali po 30 minutach. Gratulacje za szybką reakcję i moje kondolencje. Jak tak będziecie stregli prawa to sie pozabijają wkońcu wszystkie gnoje i będzie spokój. W sumie w każdym szaleństwie jest jakaś metoda. Widać nasza Elbląska Policja ma taki pomysł na łobuzów. Niech sie sami powybijają a my tylko napiszemy notatkę. "GRATULACJE" RAZ JESZCZE !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WIZARD(2008-09-23)
 • Nie daj Panie Boże, jak dzielnicowy ci pomoże!
 • ooo cholera, znów będę miał więcej roboty i latania po klatkach w nasłuchiwaniu co i gdzie, bo dzielnicowy przyjdzie po raport. a tylko dzięki jego szlachetnej pomocy i ułożeniu się z nim jeszcze nie siedzę i mam stabilną pracę. jeden donosik to jedno winko i jedna paczka fajek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  konfident(2008-09-23)
 • Ale wybraliście sobie godziny na takie spotkanie i urzędowanie. 13.00 - 15.00 to czas, kiedy ludzie jeszcze pracują. No, fakt - więcej ludzi w pracy, mniej roboty, zgłoszeń i skarg, którymi byście musieli się zająć.
 • Jak sobie wyobrażacie, że ja z Bielnika na osiedle Za Politechniką pojadę po to, żeby dzielnicowego poznać?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkający na Bielniku(2008-09-23)
 • możesz przyjść na piechotę
 • Dzielnicowi, tak jak Straz Miejska nie sa potrzebni, bo nie pracują, sa albo na zwolnieniu chorobowym, albo na urlopie, albo na szkoleniu, ale nie w pracy, aby po 15 latach do emerytury
Reklama