UWAGA!

Dzień Działacza Kultury w powiecie elbląskim

 Elbląg, Dzień Działacza Kultury w powiecie elbląskim

Dzień Działacza Kultury obchodzony 29 maja jest okazją, by docenić zaangażowanie w działalność kulturalną twórców, artystów i animatorów. Z tej okazji starosta elbląski Maciej Romanowski przyznał siedem nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Nagrody i listy gratulacyjne otrzymali: ks. proboszcz Józef Grochowski z gminy Tolkmicko, Jan Nowicki z gminy Pasłęk, Olga Kuszka z gminy Elbląg, Marlena Szulc z gminy Tolkmicko, Janina Luber z gminy Markusy, Edyta Wasiluk-Jarosz z gminy Młynary oraz Tomasz Pędzich z gminy Godkowo.

Doceniając codzienną pracę na rzecz upowszechniania kultury polskiej w powiecie elbląskim, prof. dr hab. Piotr Gliński, wiceprezes Rady Ministrów, minister kultury i dziedzictwa narodowego, nadał odznakę honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”: Alinie Basaj z gminy Godkowo, Dominice Zabiełło z gminy Młynary, Elżbiecie Kacperskiej z gminy Gronowo Elbląskie, Joannie Marcinkowskiej z gminy Gronowo Elbląskie, Joannie Włodarskiej z gminy Elbląg.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo uczestników uroczyste obchody Powiatowego Dnia Działacza w tym roku niestety nie mogły się odbyć. Odznaki honorowe zostaną wręczone w terminie późniejszym.


        

Starostwo Powiatowe w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama