UWAGA!

Dzień Dziecka na Górze Chrobrego!

2014-05-29
Aktualizowany 2014-05-30 15:30
 
Elbląg, Dzień  Dziecka na Górze Chrobrego!
fot. www.gora-chrobrego.pl

1 czerwca każda osoba korzystająca z atrakcji Parku Linowego po przejściu trasy łatwej, średniej lub trudnej, drugie przejście dowolną trasą dostanie w prezencie. Na trasie maluch – z siatkami asekuracyjnymi dwa przejścia w cenie jednego! Na każde dziecko czeka w Parku Linowym Chrobry słodki upominek.

Park Linowy Chrobry posiada kilka tras, każda z nich składa się z kilkunastu różnych przeszkód zaprojektowanych tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Przygotowane trasy mają różny stopień trudności: łatwy, średni i trudny, a trasa dla najmłodszych dzieci zabezpieczona jest siatkami asekuracyjnymi. Dlatego nawet osoby, które nie mają silnych rąk, nie uprawiają żadnego sportu także dadzą radę przejść łatwiejsze trasy.
       To nie znaczy, że twardziele i miłośnicy wysiłku, adrenaliny nie znajdą czegoś dla siebie. Na czerwonej trasie można sprawdzić się przechodząc na rękach po wiszącej kilka metrów  nad ziemią drabinie, przejść po linach, gdzie dla podparcia nóg mamy tylko węzły, albo po huśtających się strzemionach.
      
       Warunkiem korzystania z tras przez osoby nieletnie jest podpisanie przez rodzica lub prawnego opiekuna oświadczenia. Wzór oświadczenia dostępny jest na naszej stronie, a także na miejscu w kasie.
        
       Dodatkową atrakcją na górze chrobrego jest zorbing, boisko do siatkówki plażowej oraz boules. Goście gastronomii mogą zażywać kąpieli słonecznej u zbocza naszej górki na leżakach a na dzieci czekają rakietki do badmintona, piłki, hula hop.
        
Zapraszamy codziennie:
       pn.-pt. 14:00-19:00
       sob. - ndz. 11:00-20:00
       www.gora-chrobrego.pl

       ---reklama---
        
Góra Chrobrego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama