UWAGA!

Dzień gier

W sobotę (24 lutego) Młodzieżowy Dom Kultury otworzy swoje sale członkom Klubu Fantastyki SPOFIT oraz wszystkim elbląskim graczom. „Dzień gier” zakończy ferie zimowe w MDK. Będą gry planszowe, strategiczne, karciane i logiczne.

- „Dzień gier” będzie wyjątkową atrakcją dla całych rodzin - zachęca Mateusz Kosiński, jeden z założycieli Elbląskiego Klubu SPOFIT. - Będą gry dla osób w wieku od lat 3 do 103.
     Podczas sobotniej imprezy Klub SPOFIT zaprezentuje swój bogaty dorobek: będzie można zagrać m.in. w gry zręcznościowe, np. Jenga, planszowe, np. Osadnicy a Cantonu, logiczne, np. Nauroshina Hex, czy strategiczne, np. Bonaparte.
     - Choć przeważnie mamy w klubie w co grać i mamy z kim grać, ciągle nam mało - przyznaje Mateusz. - Dajmy się wyciągnąć z domu, sprzed telewizora czy komputera, by doświadczyć na własnej skórze, że gierki nie są głupie, nie są dla dzieci i przede wszystkim nie są zbyt trudne ani nudne.
     Klub fantastyki SPOFIT zrzesza głównie licealistów oraz starszych hobbystów, którzy zarażają pasją swoje dzieci. Członkowie klubu podkreślają, że gry są świetnym sposobem spędzania wolnego czasu, rozwijają logikę i wyobraźnię, a także integrują graczy.
     „Dzień gier” w MDK będzie trwał od godz. 11 do 18. Wstęp na konwent jest wolny. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia swoich gier.
     
KC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Szanowna Redakcjo!!! Bądźcie profesjonalni i przepisujcie poprawnie nazwy gier, a jeżeli nie jesteście ich pewni (może to był wywiad przez telefon?) to podpytajcie się rozmówcy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    surgeon(2007-02-21)
Reklama