UWAGA!

Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych w ZUS

Elbląg, Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych w ZUS

21 maja (środa) w godz. od 9.00 do 14.00 w Sali Obsługi Klientów przy ul. Teatralnej 4 w Elblągu odbędzie się „Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych”.

Do akcji zaproszeni zostali przedstawiciele następujących instytucji: Narodowy Fundusz Zdrowia, Uniwersytet III Wieku i Osób Niepełnosprawnych, Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych, Urząd Miejski w Elblągu, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a także Powiatowy Urząd Pracy, którzy wspólnie z ekspertami z ZUS będą udzielać kompleksowych informacji zainteresowanym.
       Głównym celem akcji jest upowszechnianie informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych, orzecznictwa lekarskiego, rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji rentowej oraz aktywizacji zawodowej i społecznej.
       Dla klientów odwiedzających nasz Oddział przygotowane zostały „Informatory dla osób niepełnosprawnych” z przydatnymi informacjami i wyjaśnieniami jak również ulotki, broszury i poradniki dotyczące działalności Zakładu.
       Ponadto o godz. 12.00 rozpocznie się prezentacja dotycząca Platformy Usług Elektronicznych dzięki, której wiele spraw można załatwić bez wychodzenia z domu.
       Serdecznie zapraszamy!
      
Agnieszka Cybulska, ZUS Oddział w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama