UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

"Dzień Seniora" w ZUS

14 czerwca (czwartek) w godzinach od 10 do 13 w Sali Obsługi Klientów ZUS w budynku przy ul. Teatralnej 4 odbędzie się „Dzień Seniora”.

Akcja ma na celu upowszechnianie wiedzy na tematy dotyczące osób starszych. W tym dniu pracownicy Oddziału ZUS w Elblągu będą udzielali informacji z zakresu świadczeń emerytalno-rentowych oraz zasiłków. Przy specjalnie wyznaczonych stanowiskach informacyjnych będzie można zasięgnąć informacji bezpośrednio od naszych ekspertów.
       Przewidziany jest także panel wykładowy oraz stanowisko medyczne, przy którym w godzinach 10 – 11będzie można dokonać pomiaru ciśnienia.
       W ramach panelu wykładowego przedstawiciele ZUS przybliżą państwu następujące tematy:
       godz. 10 - „Jedenaście sposobów na wyższą emeryturę…”.
       godz. 11- „Platforma Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – wygodnie, sprawnie, bezpiecznie dla każdego klienta”.
      
       Razem z ekspertami ZUS dyżurować będą także przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu, Uniwersytetu III Wieku i Osób Niepełnosprawnych.
       Przygotowany został również dla Państwa „Poradnik Seniora” z przydatnymi informacjami i wyjaśnieniami opracowanymi w przystępnej formie.
       Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
      
Agnieszka Cybulska, ZUS Oddział w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama