UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dziesięcioro kandydatów na prezydenta

 
Elbląg, AD
AD

Wczoraj (31 maja) o północy Miejska Komisja Wyborcza zakończyła przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na prezydenta Elbląga w wyborach 23 czerwca. Będzie ich w sumie aż dziesięcioro.

Kandydatów na prezydenta podajemy w kolejności alfabetycznej.
      
       Cezary Balbuza, 47 lat, wykształcenie wyższe, nie należy do partii politycznej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Elbląskiego Komitetu Obywatelskiego.
      
       Ewa Urszula Białkowska, 54 lata, wykształcenie wyższe, nie należy do partii politycznej, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Ruch Palikota Elbląg +.
      
       Elżbieta Kazimiera Gelert, 58 lat, wykształcenie wyższe, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP.
      
       Paweł Andrzej Kowszyński, 35 lat, wykształcenie wyższe, członek Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro.
      
       Lech Kraśniański, 55 lat, wykształcenie wyższe, nie należy do partii politycznej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wolny Elbląg.
      
       Janusz Dariusz Nowak, 54 lata, wykształcenie wyższe, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej.
      
       Edward Pukin, 66 lat, wykształcenie wyższe, członek Polska Jest Najważniejsza, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Naszą Partią jest Elbląg.
      
       Jacek Tomczak, 46 lat, wykształcenie wyższe, nie należy do partii politycznej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Partia Elblążan.
      
       Jerzy Zbigniew Wilk, 58 lat, wykształcenie wyższe, członek Prawa i Sprawiedliwości, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.
      
       Witold Marek Wróblewski, 54 lata, wykształcenie wyższe, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Witolda Wróblewskiego.
      
       ***
       Przepraszamy panów Jacka Tomczaka, kandydata na prezydenta Elbląga i Jacka Tomczaka, pracownika PWSZ za niefortunną ale niezamierzoną zamianę zdjęć.
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama