UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Bałwochwalcy bigoteria martwa duchowo i faryzeusze z KRK będą nosić na poduszkach bałwany, deski i figury będą obrażać Boga żywego i z premedytacją łamać jego przykazanie Biblijne które jest napisane i ostrzega: "Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. " Otwórzcie oczy i uwierzcie w Ewangelię, bo idziecie prosta droga na zatracenie. Hashtagi: #SlowoPanamaznaczenie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  26
  Miej Boga w sercu.(2023-06-07)
 • @Miej Boga w sercu. - Swoją procesję miałeś/aś 04.06 w Warszawie
 • @Miej Boga w sercu. - A Ty pewnie Jehowy? Znałem osobiście kilku, każdy fałszywy a jeden z nich był osobą który mnie najbardziej w życiu oszukał. Oni przestrzegają zasad co najwyżej w swoim gronie a poza... hulaj dusza piekła nie ma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  9
  Kkkkk1(2023-06-08)
 • @E-g - Tępy pisowcu Hashtagi: #Janek
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  15
  rmys(2023-06-08)
 • platfusy to modlą się do guźca
 • @E-g - Jaki trzeba być ograniczonym żeby w dzisiejszych czasach wierzyć w jakiegoś Boga. Równie dobrze można wieżyc w harego Pottera. Religie są tylko poto żeby sterować masą półgłówków.
Reklama