UWAGA!

Dziś dowozimy za 0 zł

 Dziś dowozimy za 0 zł

Już dziś, w całej Polsce przypada Dzień Darmowej Dostawy. Nie może też być inaczej jeśli chodzi o NaWynos, a mianowicie przy zamówionych przez nasz serwis posiłkach nie zapłacicie za dowóz. Do tego, standardowo czeka na Was rabat do 15% i nowe restauracje, które warto przetestować.

 Przed nami kolejny gorący dzień w kuchniach elbląskich restauracji. Każde zamówienie, które złożycie dziś (wtorek 5 grudnia) za pomocą serwisu NaWynos,przyjedzie do Was za darmo. Zapłacicie tylko za jedzenie, a koszt dowozu wyniesie całe zero złotych. Idealna okazja na spróbowanie nowych w naszym serwisie pozycji jak Restauracja Chicago, Restauracja Elblążanka czy Ciao Bella. Jeśli natomiast wolicie sprawdzone lokale, to czeka na Was szansa na oszczędzenie paru złotych właśnie w nich.
      
       Jakby tego było mało, czekają na Was rabaty na zamówienie nawet do 15%. Żaden inny serwis nie zapewni Wam takiej wygody i oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy. Zamówcie do domu, do biura, na imprezę czy gdzie tylko macie ochotę.

W NaWynos smaczniej, bo z rabatem!
      
       Klikasz – Zamawiasz - Smacznego

----autopromocja----

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie