UWAGA!

Elbląg - turystyczna atrakcja

Elbląg zaprezentuje się na Światowych Targach Turystycznych ITB BERLIN.

Targi rozpoczną się 16 marca. Miasto po raz pierwszy będzie miało tam swoje własne stoisko. Regionalne Centrum Informacji Europejskiej i Turystycznej przygotowuje na imprezę dwa nowe foldery. Pierwszy to "Atrakcje turystyczne Elbląga", a drugi - "Produkty turystyczne: Elbląg i okolice 2002". Broszury reklamowe tworzone są wspólnie z pięcioma elbląskimi biurami turystycznymi.
     Centrum przygotowało też publikację pt. "Region Elbląski zaprasza", gdzie zamieszczono informacje o Elblągu i jego okolicach: Malborku, Wysoczyźnie Elbląskiej, Kanale Elbląskim, Braniewie, Pieniężnie i Żuławach. Każdy turysta znajdzie tu praktyczne informacjami turystyczne.
     - Własne stoisko na berlińskich targach to wielka satysfakcja. Będzie można się lepiej zaprezentować - powiedziała Regina Czymbor z Biura Informacji Turystycznej w Elblągu.
     Wystrojem stoisk zajmuje się Polska Organizacja Turystyczna, która jest jednym z patronów berlińskich targów. Wszystkie polskie stoiska będą przystrojone w narodowe barwy.
     - Na naszym stoisku będą dwa diapozytywy. Wybraliśmy Stare Miasto i rzekę Elbląg - dodała Regina Czymbor.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • oby sie dobrze zaprezentowal
 • Łysi i dresiarze, bezrobotni i kanciarze! Na start! A tak swoją drogą... czy mi zabraknie tych bolących miejsc w naszym zyciu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2002-02-06)
 • Łysi i dresiarze, bezrobotni i kanciarze, drzagi i inne biedene dzieci
 • Poprawka: Łysi i dresiarze, bezrobotni i kanciarze, Drzazga i inne biedne dzieci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MAREK MARECKI(2002-02-06)
 • HA witam wszystkich :-) Wlazłem na te h...... strone i szok, toż to rok 97 wszystko w kanty i kwadratowe chyba admin to młotek do albo po zawodówce - szkoda gadać dla porównania i kontaktu z współczesnością www.teleport.pl :-) sami zobaczcie :-) Elbląg dla Niemców po 60, opodatkować obco krajowców watem na 33% Polaka nie stać na wakacje we własnym kraju !!!! h........ wam w literki :-) Miler bierze łapówy od Guza bo mu ciasno w Polskiej rzeczywistości :-)
 • Chmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm broszury reklamowe, foldery - no dobrze i co dalej? Czy uważacie Państwo w swej naiwności, że tego rodzaju środki przyciągną turystów i globtroterów różnej maści? Sądzę, że jesteście w błędzie - proszę sprawdzić skuteczność tego rodzaju wydawnictw w odniesieniu do naszej Małej Ojczyzny. Oczywiście ja nie twierdzę, że tego rodzaju instrument marketingowy nie powinien się pojawiać, wręcz przeciwnie. Natomiast jestem zdania, że on jedynie jest skuteczny jako składnik jednego z wielu - konglomeratu działań i przedsięwzięć obejmujących promocję turystyczno-wypoczynkowo-rekreacyjną określonego obszaru i miejsca. Sieć hoteli, handlu, wypożyczalni, usług wszelkiej maści i tym podobnych instytucji pozostawia dużo do życzenia. Niestety tego rodzaju usługi oferowane muszą być na przynajmniej najniższym poziomie europejskim - to jest podstawowy warunek istnienia takiego przedsięwzięcia. Nie wspomnę już o problemie totalnego złodziejstwa i abnegacji społecznej, które to problemy bardzo rzutują na odbiór nasze kraju na forum usług turystyczno-wypoczynkowych. Naprawdę w tych dziedzinach wiele jeszcze trzeba zrobić i dlatego uważam, że najwyższa pora brać się za to. Wielokrotnie o tym dawałem wyraz i będę to czynił z uporem godnym sprawy. Tylko powiedzcie mi Państwo, co nasze kochane władze i podmioty gospodarcze (zajmujące się turystyka, promocją, usługami hotelowymi itd.) zrobiły dotychczas w sprawie Zalewu Wiślanego i jego portów (możliwości żeglugowych), promocji i zagospodarowania Wysoczyzny Elbląskiej, zagospodarowania turystycznego Kanału Elbląskiego (obecnie oferuje się nam jakieś dziwne nazewnictwo), promocji tak specyficznego i pięknego zarazem miejsca, jakim są Żuławy (najniżej położone miejsce na mapie Polski), zagospodarowania wielkiej atrakcji turystycznej - Kolei Nadzalewowej (nasi Wodzowie nawet nie kiwnęli palcem, PKP chce o zgrozo zamykać linię) i tym podobnych miejsc i przedsięwzięć. Podsumowując – foldery tak, ale nie same, bo to wyrzucone pieniądze i stracony czas. Turysta nie przyjedzie do krainy, która mu nie oferuje należytego standardu usług, krainy ludzi ponurych i mało przyjaznych, zarówno w obyciu jak i czynieniu wszelkiej maści usług. Zainteresowanych odsyłam na miejsce najbliżej położone, przykład przyjaznej krainy dla przybyszów, bez ekstrawaganckich ofert – Wyspę Bornholm – naprawdę warto zobaczyć jak to czynić, prostymi wręcz zabiegami. Zawsze oddany sprawie, jak wyżej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2002-02-07)
 • Napisał tyle, że nie chce mi się tego czytać!
 • Do HuTu: Ta stronka o której Pan pisze zakrawa na kicz. Co prawda nie powinno się dyskutować o gustach, ale te zociapane kolorki i ogólna całość sprawia wrażenie tandety i kiczu. Jeśli więc ma Pan choć trochę samokrytycyzmu, to powinien się Pan powstrzymać od tego typu uwag. Po drugie i chyba najważniejsze: Treść ponad formę! Pustoty i braku pomysłu nie przyćmi nawet najbardziej wybajerzony design. Portel jest aby informować o aktualnych, lokalnych sprawach a wygląd ma dla mnie zupełnie drugorzędną role...
 • HuTu ty lepiej się teleportuj na ten swój tandetny, kiczowaty teleport...to jest dopiero strona z początków lat 90-tych. Kim jest ten admin, co robi www.teleport? Kicz, kiczem pogania...
 • JA MAM TYLKO TRZY SLOWA DO HU TU H.. C. W D...
 • do aborygena miejscowego: gdyby sie udalo choc 1/3 tego co mozemy przeczytac w pana wypowiedziac w portelu przerobic na czyny,to juz by sie cos zmienilo, pisac odezwy do narodu zeby cos zrobil umie nie jeden, zrob pan cos zamiast pisac....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ten co cos robi(2002-02-07)
 • A skund Szlachetny, Młody i wielce niedoświadczony kolego wiesz, że tego nie czynię. Jeśli masz wątpliwości to je wyjaśnij - służę pomocą - a Ty o szlachetny strzelasz zaraz z armaty. Problem jest jeden mój milusiński, że mało jest partnerów do czynienia takich rzeczy i na pewno nie rekrutują się z pośród takich malkontentów jak TY.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2002-02-07)
Reklama