UWAGA!

Elbląg w TVP

Elbląg, Elbląg w TVP

W siedzibie Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 w Warszawie odbyło się nagranie programu „Jaka to Melodia? - Turniej Miast” z udziałem elblążan. Nasze miasto w teleturnieju reprezentował Marcin Niepla - student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Marcin Niepla zwyciężył w castingu, w którym współzawodniczył z reprezentantami Słupska i Gdyni.
       „Jaka to melodia? Turniej Miast” to specjalna edycja lubianego przez widzów teleturnieju. Idea programu wzbogacona została o elementy promocji miast, które reprezentują zawodnicy.
       - Podczas nagrań tego odcinka Marcinowi towarzyszyła grupa pracowników Biura Promocji Miasta, Teatru im. Aleksandra Sewruka, Muzeum Archeologiczno-Historycznego, Zespołu Muzyki Dawnej, tancerze Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” i Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Elbląska” - informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego. - Widzom zaprezentowana została postać Piekarczyka (w jego rolę wcielił się dyrektor Teatru Mirosław Siedler), a para taneczna z Klubu „Jantar” zatańczyła do jednej z piosenek wykonywanych w studiu.
       O tym jak wypadł nasz zawodnik i towarzysząca mu elbląska publiczność, przekonać się będzie można w niedzielę 13 września w programie 1 Telewizji Polskiej.
      
      
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama