UWAGA!

Elbląscy delegaci

Elbląg, Witold Wróblewski
Witold Wróblewski (fot. Paweł Serocki).

Radni w czasie czwartkowej sesji Rady Miejskiej Elbląga wyłonili przedstawicieli do organizacji pozamiejskich, których Elbląg jest członkiem. Będą oni reprezentować w nich interesy mieszkańców i przedkładać propozycje służące rozwojowi Elbląga.

W Związku Miast Bałtyckich obowiązki te z woli radnych pełnić będzie Robert Falkenberg. Delegatem Elbląga w Zgromadzeniu Delegatów Hanzy został Janusz Nowak, natomiast w Związku Miast i Gmin Morskich miasto reprezentować będzie Zdzisław Olszewski. W Związku Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego przedstawicielem Elbląga wybrano Tadeusza Naguszewskiego. Najliczniejszą reprezentację mamy z Zgromadzeniu Komunalnym Związku Gmin Nadzalewowych. Tworzą ją wiceprezydent Witold Wróblewski oraz Marek Gliszczyński, Tomasz Lewandowski i Jerzy Wcisła.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Panie Naguszewski - jest tylko i wyłącznie KANAŁ ELBLĄSKI !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pochylnia J.(2007-03-04)
 • No i coż CI DELEGACI ? SĄ??? iiiii
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2007-03-04)
 • Pan Now-ak oświadczenia majatkowego złozyć nie potrafi, akurat sie nadaje do Hansy, bardzo dobry wybór, "stczał w 10", bha, bha, bha, bha, bha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bha, bha(2007-03-04)
 • Bha, bha, - to z Ciebie należy się śmiać, ortograficzny niedouku - mówi się: "Hanza" i oraz "strzał" (od strzelać), chyba, że Tobie niedouku chciało się szczać ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wolny Strzelec.(2007-03-04)
 • Zgłoś swoje nieuctwo bouracku na "łóżont Księgi Guinessa". Wygrasz w cuglach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Frei Schützer(2007-03-04)
 • WojŁawrynowicz Pochylnia J. masz racje jest TYLKO I WYŁĄCZNIE KANAŁ ELBLĄSKI !!! Związek Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego ma taka nazwę, bo przez wiele lat Elbląg nie był członkiem związku. Ale radny Naguszewski akurat nie miał żadnego wpływu na nazwę związku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WojŁawrynowicz(2007-03-04)
 • Do wolny strzelec ,zanim coś napiszesz to sprawdz bo Hansa napisane jest richtig a to, czyta sie inaczej czyli Hanza.Kto jest tu nieukiem?!
 • Czy za tym nie idzie czasem kasa? bo chłopaki tyle obowiazkow na siebie nakładaja ze az ich szkoda!!?Pracusie i to dlatego w naszym miescie jest tak super dobrze.
 • "stczał w 10" jest w ujęty w cudzysłół, ale to trzeba wiedzieć,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bah, bha, bha(2007-03-05)
 • *krotnie zwracałem uwagę (nie raz tzw 'ważnymOsobom') na wieloletnie i bezkarne lansowanie przez lobby ostródzko_olsztyńskie takiej nazwy Kanału Elbląskiego, która sławiłaby ich region. Stworzyli własny produkt turystyczny! Zarejestrowali Związek Gmin Kanału OE, powydawali wieeele materiałów z taką nazwą Kanału.. W sejmie (dzięki posłom tamtych ziem: Gorczycy i Antochowskiemu) zaczęto dysputować o przyszłości ..Kanału O-E@_@ Nio jeśli POrtyjny kolega POsła Gorczycy (2letni przedstawiciel Elbląga wZwiązkuGmin..) był bezPOradny, to co zdziała nowy POradny?
Reklama