UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląska „czwórka” najlepsza dla sześciolatków

 
Elbląg, Elbląska „czwórka” najlepsza dla sześciolatków
fot. nadesłane

Szkoła Podstawowa nr 4 zajęła pierwsze miejsce w konkursie „Sześciolatek w mojej szkole” organizowanym przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie. Gala rozdania nagród i dyplomów odbyła się 14 czerwca w stolicy województwa.

Podczas oceniania prezentacji każdej szkoły wzięto pod uwagę: aktywne zaangażowanie szkoły podstawowej we wszelkie działania organizacyjne związane z przyjęciem sześciolatków do danej szkoły; stan bazy i wyposażenie oraz stopień zaangażowania szkoły w prace przygotowawczo – organizacyjne; doskonalenie nauczycieli w tym zakresie oraz upowszechnianie informacji; formy współpracy z rodzicami dzieci oraz opis dotychczasowych doświadczeń szkoły w zakresie przyjęcia sześciolatków do edukacji szkolnej.
       Cieszymy się bardzo, że doceniono nasze wysiłki i starania mające na celu promocję
       i upowszechnianie dobrych praktyk w tworzeniu sprzyjających warunków nauki dzieciom przechodzącym z edukacji przedszkolnej. Zajęcie pierwszego miejsca utwierdziło nas w przekonaniu, że podjęte działania posłużyły bezpieczeństwu, dobremu samopoczuciu oraz zdrowiu dzieci, przekonały także o tym ich rodziców.
      
Ewelina Krause, SP 4
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • jest niż wiec panie nauczycielki maja coraz mniej godzin i trzeba agitowac
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kupers(2012-06-16)
 • dla sześciolatka najlepsze jest przedszkole
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nauczycielka gim(2012-06-16)
 • Standardy opieki nad dziećmi w przedszkolu i w szkole podlegają jakieś ocenie???? Na znanych mi 8 szkół i 6 przedszkoli połowa nie daje komfortu dziecku! Czy to ma być wyniszczanie młodego pokolenia??? Kto nad tym panuje? Pomijam kongo w szpitalach i przychodniach. .. .. to przecież jawna eutanazja zdrowych i żywych! Urzędolenie w dupartamentach i inne pierdoły to tylko forsa dla kumatych z klanu????
 • co prawda czwórka ma dobre warunki, a co z resztą?
 • A ile szkół z Elbląga zgłosiło się do udziału w tym konkursie? Może tylko jedna czwórka? :)
 • Tak się pisze artykuły o konkursach i ich randze: www.portel.pl
 • Brawo! Tak trzymać! Dzieci są na pierwszym miejscu, to dla nich trzeba robić wiele żeby miały dobre warunki i fajny start w zdobywaniu wiedzy, a dla wszystkich nauczycieli życzę wielU sukcesów i wytrwałości w pracy, bo tylko ten który nie ma dzieci lub z nimi nie pracuje nie wie ile trzeba włożyć wysiłku i pracy by osiągnąć sukces. BRAWO!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mama uczennicy SP4(2012-06-18)
 • Gratuluję Paniom z SP 4.Tylko ten kto ma dzieci w wieku przedszkolnym wie, jak ciężka jest to praca. Mam mieszane uczucia odnośnie posłania dziecka wcześniej do szkoły. Po prostu boję się. Szkoła sprawia pozytywne wrażenie, byłam na Dniach Otwartych i same plusy. Z taką życzliwością ze strony nauczycieli i personelu nie spotkałam się wcześniej. Mieszkam w Elblągu od niedawna i moje starsze dzieci chodziły do innej szkoły. Czułam się tam jak petent, który zawraca głowę Szanownym Paniom Nauczycielkom. Cieszę się, że wygrała czwórka, bo to będzie miejsce nauki mojego kochanego sześciolatka. Wierzę, że jest to dobry wybór. Zanim podjęłam taką decyzję przeprowadziłam staranne dochodzenie. Moi znajomi są bardzo zadowoleni. Pozdrawiam nauczycieli i personel SP 4.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mama sześciolatka(2012-06-19)
 • Brawo "Czwóreczka". Tak trzymać! Jest się czym pochwalić!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  "Fanka" SP 4(2012-06-19)
Reklama