UWAGA!

Elbląska Koalicja Obywatelska wchodzi do gry

 
Elbląg, Elbląska Koalicja Obywatelska wchodzi do gry
fot. nadesłana

Elbląski Komitet Obywatelski, Solidarna Polska, Stronnictwo Demokratyczne, Polska Razem oraz grupa niezrzeszonych elblążan nie zgadza się z obecną sytuacją i stylem rządzenia miastem. Odpowiedzią na to ma być powstanie Elbląskiej Koalicji Obywatelskiej

EKO stawia sobie za cel rozwój Elbląga, chce pokazać, że potrafi zjednoczyć ponad podziałami różne środowiska dla dobra miasta i przekonać do siebie jak najwięcej wyborców, aby wygrać nadchodzące jesienne wybory samorządowe.
       Formuła Koalicji nie jest zamknięta. Trwają rozmowy z potencjalnymi uczestnikami, które powinny zakończyć się w najbliższych tygodniach. Wszyscy zainteresowani mieszkańcy Elbląga, którzy podzielają troskę o miasto i chcą wesprzeć zmiany mogą pisać do koalicjantów na adres: eko2014@o2.pl.
      
oprac. redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Wreszcie jakaś poważna alternatywa dla POPISu!; ) Jak podliczyć ich elektorat to przy dobrej Kampanii mają 5 do 8 tys. głosów i min 4-6 radnych! Do boju EKO mój głos już macie!!!; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  36
  wyborca_świadomy(2014-06-13)
 • Znów jakiś dziwny twór, oby nie potwór. .. hahaha. .. same znajome buźki. .. .mają parcie na szkło chłopaki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  35
  5
  Zrzędzibór(2014-06-13)
 • Odwołany radny, ktory odszedl z PO, nagminny felietonista miejski, wieczny krytykant z parciem na wladze, niedobitki po odejsciu z PiSu. .. Jak dla mnie - zadna alternatywa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33
  4
  waski89(2014-06-13)
 • No cóż wiadomo, że POPISowskie pachołki zawsze będą niezadowolone i czuły się zagrożone. To bardzo dobra inicjatywa udowadniająca, że można ponad podziałami wspólnie działać!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  32
  urnochód(2014-06-13)
 • i co, znowu to towarzystwo próbuje się ubrać w piórka apolitycznych, tyle że tym razem z politycznym planktonem z Solidarnej Polski i z tymi od Gowina. i to jeszcze przeraźliwie obciachowi i konserwatywni. czy za tym znowu stoi wieczny kandydat do Rady Miejskiej - Jachimowicz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  34
  3
  znowu_oni(2014-06-13)
 • sami siebie komentuja identycznie na wszystkich portalach.
 • Nastepni do koryta tacy sami karierowicze a nawet gorsi bo glodni
 • chętni na stołki i nic więcej!
 • Dlaczego dopiero po wygranej jest możliwe zjednoczenie się ponad podziałami dla rozwoju Elbląga? Dlaczego różne partie polityczne dopiero przed wyborami zaczynają pracować na rzecz Elbląga? Gdzie jest codzienna praca z mieszkańcami? Gdzie jest codzienna praca z radnymi z Prezydentem nie ważne czy z PO, PIS czy SLD? Przecież też są mieszkańcami Elbląga. Ci Panowie mają czym się pochwalić? To nie jest złośliwe pytanie jeśli miałbym na Was głosować chciałbym wiedzieć co do tej pory zrobiliście dla miasta, nie interesuję mnie obietnice. POzdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Lolelb(2014-06-15)
 • Zero reakcji, zero głosów jedynie rodzina i znajomi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Lolelb(2014-07-05)
 • rządy Nowaczyka -nie do przyjęcia, rzady Wilka też nie, a może WASZE podejście jest nieprzemyślane, jako elblążanin myślałem że EKO jest" mądre" ale zwiodłem sie, Arek rozgoń to towarzystwo bo EKO to Twoje dziecko '
Reklama