UWAGA!

Elbląska policjantka najlepszą kobietą służb mundurowych

 Elbląg, Elbląska policjantka najlepszą kobietą służb mundurowych
fot. policja

Elbląska policjantka, podkomisarz Beata Nienadowska wystartowała w ultramaratonie Sudecka Setka. Pokonała dystans 100km i tym samym obroniła tytuł Najlepszej Kobiety Służb Mundurowych.

Elbląska policjantka wystartowała z 23 na 24 czerwca w Boguszowie Górce. Nocna trasa biegła drogami leśnymi Gór Wałbrzyskich i Kamiennych, przez szczyty Trójgarbu, Chełmca, Dzikowca, Lesistej Wielkiej. Na dystansie 100 km zdobyła tytuł Najlepszej Kobiety Służb Mundurowych z czasem 15 godzin, 3 minut i 40 sekund. Klasyfikacja była prowadzona wśród zawodników reprezentujących Wojsko Polskie, Policję, Służbę Więzienną, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną, Służbę Celną, BOR, SOK, Służbę Leśną i służby specjalne.
       Podkomisarz Beata Nienadowska na przełomie maja i czerwca wystartowała już w trzech ultramaratonach, których łączna długość wyniosła 345 km. Wszystko to stanowi dla Beaty przygotowanie do najważniejszego biegu w tym sezonie, czyli 245 kilometrów w dolnośląskim Biegu 7 Szczytów, który odbędzie się już 20 lipca.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama