UWAGA!

Elbląski Klaster Turystyczny na Targach Turystycznych w Kaliningradzie

 Elbląg, Elbląski Klaster Turystyczny na Targach Turystycznych w Kaliningradzie
fot. nadesłana

12 firm - członków Elbląskiego Klastra Turystycznego w dniach 10 - 11 kwietnia przebywało w Kaliningradzie uczestnicząc w międzynarodowych targach turystycznych Jantur 2013.

Są to największe targi, w których udział biorą wystawcy z Obwodu Kaliningradzkiego. Tematem przewodnim targów jest turystyka miejska i kulturowa, turystyka aktywna oraz handlowa. Spotkania z branżowcami odbyły się w dwoch etapach. 10 kwietnia  zorganizowany był workshop – rozmowy biznesowe przedsiębiorców z Elbląskiego Klastra Turystycznego z firmami branży turystycznej Obwodu Kaliningradzkiego.
       11 kwietnia po raz kolejny EKT uczestniczył w Targach Turystycznych Jantur wraz z przedstawicielami Urzędu Miasta w Elblągu tworząc jedną promocję miasta i regionu. Przygotowane oferty współpracy i materiały promocyjne firm zrzeszonych w EKT cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród Rosjan.
       Podczas workshopu i targów z aplauzem został odebrany koncert Zespołu Karszewianki z gminy Młynary. Burmistrz Młynar, który wspiera działania Klastra, zasponsorował pobyt zespołu Karszewianki, promujący kulturę ludową regionu. Targi Jantur potrwają do soboty i są wspaniałą okazją do zaprezentowania  elbląskich atrakcji, z których coraz chętniej korzystają nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy.
       Zobacz zdjęcia.
      
Hanna Skrobotun
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama