UWAGA!

Elbląski Komitet Oburzonych oświadcza

 Elbląg, KWW Elbląski Komitet Oburzonych poinformował, że swoje poparcie kieruje w stronę ugrupowań, których liderami są Edward Pukin i Lech Kraśniański
KWW Elbląski Komitet Oburzonych poinformował, że swoje poparcie kieruje w stronę ugrupowań, których liderami są Edward Pukin i Lech Kraśniański (fot. AD)

KWW Elbląski Komitet Oburzonych poinformował dziś (28 maja), że nie wystawi swoich list kandydatów na radnych ani kandydata na prezydenta Elbląga. Swoje poparcie kieruje w stronę ugrupowań, których liderami są Edward Pukin i Lech Kraśniański. Poniżej publikujemy oświadczenie EKO.

"Uprzejmie informujemy, dziś, tj.28.05.2013r., że Komitet Wyborczy Wyborców "Elbląski Komitet Oburzonych", podjął uchwałę i nie wystawił list kandydatów na radnych do Rady Miejskiej ani nie wystawił kandydata na prezydenta Elbląga, w przedterminowych wyborch ogłoszonych na 23 czerwca 2013r.
       Jednocześnie informujemy, że MY "Elbląski Komitet Oburzonych " nie znikamy z lokalnej sceny politycznej Elbląga. Nadal istniejemy i będziemy żywo się przyglądać sytuacji w Elblągu i nowej radzie miasta wraz z nowy prezydentem, wybranym przez Szanownych Elblążan.Będziemy także komentować w mediach sprawowanie władzy po wyborach 23 czerwca 2013r.
       Faktem jest,że nie wystawiając kandydata na prezydenta oraz kandydatów do nowej Rady Miasta, uznajemy, że "NASZĄ PARTIĄ JEST ELBLAG" z liderem Edwardem Pukinem oraz " Wolny Elbląg" z liderem Lechem Kraśniańskim, to silne ugrupowania, które podołają unieść ciężar sprawowania władzy w Elblągu. My "Elbląski Komitet Oburzonych" będziemy ich wspierać merytorycznie. Albowiem zarówno obaj wymienieni z nazwisk liderzy tych ugrupowań obywatelskich są na tyle silni ,że zdołają "NAPRAWIĆ " Elbląg, po odwołanej nieudolnej, naszym zdaniem Rady Miasta, która wyrządziła wielką krzywdę Sznownym Elblązanom wraz z byłym prezydentem Grzegorzem Nowaczykiem w dniu 14 kwietnia 2013r. podczas Referendum.
       Mamy nadzieję i popieramy w działaniu "Naszą partią jest Elbląg" i Edwarda Pukina oraz "Wolny Elbląg" i Lecha Kraśniańskiego, że sprawująć władzę, jaka zostanie im powierzona przez Szanownych Elblążan w dniu 23 czerwca 2013r., że Szanownym Elblązanom łatwiej będzie życ a miasto Elbląg stopniowo odżyje gospodarczo.
       Cudu gospodarczego na pewno nie będzie, od razu, inwestorzy do Elbląga na pewno też masowo nie zaczną przyjeżdżać, ale wierzymy w to, że "NASZĄ PARTIĄ JEST ELBLAG" Edwarda Pukina i "WOLNY ELBLĄG" Lecha Kraśniańskiego zaprowadzą ład i porządek w Elblągu, na co liczymy z nadzieją na lepsze jutro Szanownych Elblązan.
       Bo na prawdę ELBLĄG to nie partie polityczne , a ludzie, a więc MY wszyscy Szanowni Elblązanie! Zachęcamy do tego, by w dniu 23 czerwca 2013r. odważnie pójśc do urn i zagłosować zgodnie z własnym sumieniem.
      
      
Z całym szacunkiem dla mieszkańców Elbląga
       Mirosław Floryński
       Pełnomocnik KWW "EKO"
       "Elbląski Komitet Oburzonych"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • pitu, pitu ble, ble, ble. .. robcie sobie jak kto chce. .. wiekszego wchodzenia w d. pe mieszkancom dawno nie slyszalam. najlatwiej nic nie robic tylko przygladac sie i oceniac innych. Z E N A D A!!!!! Jak powiedzial barman ze szproty: TWA. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  OCENIACZKA(2013-05-28)
 • Oburzeni, jak już macie komentować, róbcie to kulturalnie. Grzecznie proszę.
 • No i co Alojzy tak się napinałeś w necie i wyszło jak zwykle. Przed wysłaniem tego oświadczenia mogłes poprosić o korektę językową:P NIE JEDZ TYLE PARÓWEK!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  FAN FLORKA(2013-05-28)
 • Uswiadamiam, ze nazwa "EKO" nie jest prawem chroniona. Totez kazdy moze jej uzywac. Niczego nie "zapozyczyłem":)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  /Alojzy/(2013-05-28)
 • Uswiadamiam, ze nazwa "EKO" nie jest prawem chroniona. Totez kazdy moze jej uzywac. Niczego nie "zapozyczyłem":)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  /Alojzy/(2013-05-28)
 • Uswiadamiam, ze nazwa "EKO" nie jest prawem chroniona. Totez kazdy moze jej uzywac. Niczego nie "zapozyczyłem":)
 • Pan Floryński nie zrealizował do końca projektu mającego na celu odebranie głosów Elbląskiemu Komitetowi Obywatelskiemu EKO. Taka nieczysta gra była już wcześniej stosowana w wyborach parlamentarnych (dwie partie emerytów i rencistów - jedna z "prawicy" druga z "lewicy"). Potwierdził ten zamiar w ww oświadczeniu, w którym nie wymienia ELBLĄSKIEGO KOMITETU OBYWATELSKIEGO a jedynie NPjE i WE. Zapewne nie jest to ostatni pokaz czarnego PRu, bo juz zapowiedział, że "będziemy ich wspierać merytorycznie".
 • tak się napinał, tak się puszył, tak krzyczał i groził, tyle obiecywał. .. a wyszła jak zwykle KUPA niczego! krótko mówiąc standard Floryńskiego został utrzymany (wraz z brakiem poszanowania dla zasad pisowni w języku polskim). Panie Floryński - już sławny Kononowicz jest lepszy od pana !!!
 • coreczka red naczelnego portelu pracuje od niedawna w swiatowidzie. zobaczycie dopiero jak bedzie portel ladnie pisal o czyzyku. Zatrudnil mloda bo chce miec plusy na lamach portelu. darmowa reklama kosztem zatrudnieia po znajomosci. czyzyk - wstydu nie masz
 • Floryński popiera partie tj PJN, SD i Nową Prawicę oraz Ruch Palikota bo jest przeciwny partiom. .. .to ja czegoś nie rozumiem
 • To jest właśnie prawdziwe oblicze referendziarzy, destrukcja, napinanie się, obmawianie, podszywanie pod prawdziwe EKO i. .. .. bezkresne obszary intelektualnej pustki!; ) Przedstawcie wreszcie referendziarze swoich kandydatów na radnych i ich osiągnięcia to pośmiejemy się razem!; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  PAlikotolog(2013-05-28)
 • oburzeni po wladze nie ida jak to Pawel Kukiz mowi, glosujmy na fachowcow, prezydent Wroclawia bezpartyjny i sie sprawdza
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bezpartyjny(2013-05-28)
Reklama