UWAGA!

Elbląski Magazyn Samorządowy 9

 Elbląg, Elbląski Magazyn Samorządowy 9

O budżecie obywatelskim, czyli gdzie powstaną nowe boiska, miejsca parkingowe, place zabaw; o Przedstawicielstwie Informacyjnym Kaliningradu, które od listopada działa w Ratuszu Staromiejskim oraz współpracy gospodarczej ze wschodnim sąsiadem. Zapraszamy do obejrzenia Elbląskiego Magazynu Samorządowego - programu telewizyjnego przygotowanego przez Urząd Miejski. Zobacz film.

W kolejnym odcinku Elbląskiego Magazynu Samorządowego o budżecie obywatelskim. Po raz pierwszy w historii elblążanie mogli zdecydować, na co zostaną przeznaczone 2 mln zł z miejskiej kasy. Propozycji było wiele, głównie remonty ulic, budowa nowych miejsc parkingowych, placów zabaw itp. To elblążanie, w głosowaniu, wybrali te inwestycje, które miasto przeprowadzi w 2013 r.
       W magazynie także o otwarciu w Ratuszu Staromiejskim Przedstawicielstwa Informacyjnego Kaliningradu. Ma to być miejsce czerpania informacji nie tylko dla przedstawicieli biznesu czy organizacji pozarządowych, ale przede wszystkim dla zwykłych mieszkańców. Wcześniej Elbląg otworzył swoje Przedstawicielstwo w Kaliningradzie.
      
      
      
       W materiale filmowym także o II Elbląskim Forum Gospodarczym. Co elbląskie firmy mogą osiągnąć na rynku kaliningradzkim i czym Elbląg może skusić biznes zza wschodniej granicy. Zobacz EMS.
      
      
      
      
      
                                                                         ---------------------------------------------reklama-------------------------------------------------
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama