UWAGA!

Teraz ja - Elbląskie pasmo antenowe w TVP Olsztyn i Radiu Olsztyn?

 Elbląg, Czy Elbląg powinien mieć swoje pasmo antenowe w TVP Olsztyn i Radiu Olsztyn?,
Czy Elbląg powinien mieć swoje pasmo antenowe w TVP Olsztyn i Radiu Olsztyn?, fot. Witold Sadowski (arch. portEl.pl)

Jeśli Olsztyn chce być gospodarzem naszego województwa, to poszczególne subregiony także powinny mieć swój czas antenowy w mediach publicznych – w TVP Olsztyn i Radiu Olsztyn.

Codziennie po 2 godziny – 1 przed południem i 1 wieczorem (np. o godz. 9 i 18) powinna zajmować redakcja z Elbląga i poruszająca tematy miast i powiatów zachodniej części województwa. Podobnie mogłoby być z subregionem wschodnim, gdzie mogłaby się włączać redakcja z Ełku, prezentująca tematy powiatów wschodnich.
       Można zauważyć, że TVP Regionalna czasami nie ma pomysłów czym wypełnić ramówkę i np. w TVP Olsztyn oglądamy materiały z innych redakcji np. ze Śląska czy Podkarpacia. Niektóre z nich są nawet interesujące, o walorach edukacyjnych czy informacji turystycznej. Jednak czasami są to tematy zupełnie nas tutaj niedotyczące. A w tym czasie lepiej by było udostępnić czas antenowy mniejszym redakcjom z naszego województwa, nawet w jakimś magazynie raz w tygodniu za każdym razem z innego powiatu naszego regionu.
      
      
      
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 14
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
6.0 3 8

A moim zdaniem...

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • To ja dodam jeszcze, sygnał cyfrowy tv DVBT jest zaguszany w Elblągu jeśli chodzi o TVP Gdansk, natomiast na dekoderach Cyfrowego Polsatu, owszem, dekoder tv naziemnej znajdzie TVP Gdansk, ale program jest zablokowany, jedynie tylko TVP Olsztyn działa. i żadne interwencje w Cyfrowym Polsacie ani w EMITEL nie pomagają. Olsztyn narzuca to, co mamy oglądać w Elblągu. Jeśli chodzi o gazety, wciąż trudne do kupienia jest w Elblągu Dziennik Bałtycki. Jest Dziennik Elbląski- ale to toczka w toczkę Gazeta Olsztynska drukowana przez EDYTOR w olsztynie, tylko pierwsza strona udaje, że jest elbląska.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  ElblągdoPOMORZA!(2015-01-14)
 • A kto jeszcze oglada tv, jak w necie wszystko jest na bieżąco o wiele szybciej :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  heheheheh(2015-01-14)
 • Kto ogląda tą TVP olsztyn?????Pokazują tylko wszystko o olsztynie- DNO szkoda czasu. Niech TVP GDAŃSK ZAJMUJE SIE ELBLĄGIEM.
 • Radio olsztyn kto ich słucha chyba głusi. Elbląg ma swoją rozgłośnie.
 • Popieram, Olsztyn jest tylem do Elblaga w mediach wiec lepiej niech Gdansk dostaje z centrali kase na program TVP o Elblagu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Jacoby(2015-01-14)
 • Wczoraj Radio Olsztyn na swojej stronie zamieściło taki oto komunikat: "Studio Elbląg w Radiu Olsztyn - Od najbliższego poniedziałku 19 stycznia, mieszkańcy Elbląga i okolic, dzięki specjalnym radiowym serwisom informacyjnym. .. "
 • TV Elbląska powinna wypełnić lukę programową TV Olsztyn Regionalna.
 • Wojna Olsztynkowa z Gdańskiem o Elblag to eliminacja informacji ośrdka gdańskiego na terenie Elblaga. .. i tyle lub aż tyle. .. niszczenie elblaskich ambicji jest widoczne w radio, prasie, urzedach, a szczególnie w Urzedzie Wojewódzkim!
Reklama