UWAGA!

Elbląskie śniadanie z TVP 2

 
Elbląg, Nagrania będą realizowane na nabrzeżu rzeki Elbląg oraz na Starym Rynku,
Nagrania będą realizowane na nabrzeżu rzeki Elbląg oraz na Starym Rynku, fot. AD (arch. portEl.pl)

W sobotę rano (21 czerwca) zapraszamy elblążan na starówkę. Nasze miasto będzie tam gościło redakcję programu „Pytanie na śniadanie”. Ten poranny magazyn telewizyjnej Dwójki, będzie nadawany na żywo z Elbląga w godz. od 8 do 10.

„Pytanie na śniadanie” to jeden z najpopularniejszych porannych programów w kraju. Cieszymy się, że sobotni odcinek PnŚ będzie nadawany właśnie z Elbląga.
       Program będzie realizowany w ramach promocji Mistrzostwa Świata w siatkówce na siedząco i nie jest finansowany z budżetu miasta. W trakcie czterech wejść na antenę telewizji, mieszkańcy całego kraju dowiedzą się m.in. o trwających w Elblągu Mistrzostwach Świata w siatkówce na siedząco – Tomasz Woźny z IKS Atak, współorganizator MŚ przybliży telewidzom tę dyscyplinę sportu.
       O Dniach Elbląga i ofercie turystycznej miasta oraz regionu będą opowiadali: dyrektor biura promocji Urzędu Miejskiego Hanna Laska-Kleinszmidt, komandor Jachtklubu Elbląskiego Stanisław Bogdan Justyński oraz Marek Kamm, oficer rowerowy. Z kolei prezydent miasta Jerzy Wilk opowie o obchodach 777. rocznicy Elbląga.
       Podczas nagrania odbędzie się także wspólne, otwarte śniadanie dla mieszkańców, na które serdecznie zaprasza elblążan prezydent Jerzy Wilk. Za symboliczną złotówkę na mieszkańców będzie czekała kawa i coś słodkiego.
       Prowadzącą program z Elbląga będzie Marzena Sienkiewicz. Nagrania będą realizowane na nabrzeżu rzeki Elbląg oraz na Starym Rynku.
       Serdecznie zapraszamy!
      
Rafał Maliszewski, Biuro Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama