UWAGA!

Elbląskie tramwaje z klocków. Trwa głosowanie!

 Elbląg, Elbląskie tramwaje z klocków. Trwa głosowanie!
fot. Mateusz Wawrowski

Głosowanie na tramwaje "Konstal 105Na i 805Na" na stronie LEGO Ideas nadal trwa. Na prośbę głosujących i miłośników tramwajów powstały elektroniczne instrukcje budowy najpopularniejszych wagonów.

Elbląski tramwaj można zbudować z 860 klocków. Model posiada funkcjonalny odbierak prądu OTK-1, który można podnosić i opuszczać tak jak prawdziwy. Wózki szynowe są obracane. Wagon posiada wnętrze - kabinę motorniczego oraz siedzenia dla pasażerów.

Elektroniczną instrukcję budowy można zdobyć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy wesprzeć najnowszy projekt "Budowa tramwajów z okazji 140-lecia komunikacji miejskiej w Poznaniu" (pisaliśmy o tym tutaj) na stronie Zrzutka.pl, za kwotę minimum 30 złotych. Skutki koronawirusa dotknęły również pasję Mateusza Wawrowskiego, który niestety nie jest w stanie sam zrealizować projektów. Każdy kto wesprze projekt za minimum 30 złotych może wybrać nagrodę, która zostanie przesłana na e-maila. Więcej informacji o instrukcjach można znaleźć na blogu "Życie z klocków zbudowane"

 

 

Mateusz Wawrowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama