UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jedno z dugim jest bardzo tozsame. Ci nieudolni mieszkancy wybieraja nieudolne wladze. I tak jest od lat. Elblag potrzebuje zmian jakichkolwiek, nie wazne jaka opcja polityczna byle cos sie zmienilo na lepsze, bo na gorsze juz chyba nie moze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    49
    11
    Realista1(2020-08-28)
  • @Realista1 - Już się boję twoich zmian. "Nie ważne jakich byle były zmiany"to dopiero byłby Meksyk albo lepiej, Białoruś. Opluwanie ludzi mówiąc, że korzystają za darmo z parkingów zrobionych za podatki to dopiero bzdura. Podatki płacą wszyscy mieszkańcy miasta a i tak płacą za parkowanie w mieście, poza miastem, przy szpitalu itd. Należy się rowerzystom, pewnie tak jak wszystkim się należy, jednemu mydło innemu powidło. Wszystkim się nie dogodzi, a całe życie na rowerze to chyba przesada, zwłaszcza gdy idziesz chodnikiem i boisz się rowerzysty, uskakujesz żeby cię nie potrącił. Nie ważne czy jest droga dla rowerów czy na drodze jest znak zakazu jazdy rowerem rowerzyści i tak jeżdżą. Przepisy chyba są także i dla rowerzystów, to nie wiatrówka którą można nosić bez pozwolenia i strzelać do biednych zwierząt (przechodniów). Wszyscy się szanujmy bez względu czym jedziemy, bez względu na wiek, a pogodzimy się.
  • No i wlasnie o takich ludziach “małych“ jest ten artykul. Tacy mali, tchorzliwi ludzie glosuja za tym zeby bylo tak jak bylo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Realista1(2020-08-28)
  • @Realista1 - Realista, jak taki mądry jesteś, chwytaj ster, a nie, ja realista, ja mądry, ja bym tak, żałosne
  • Ster ???bzdura elblag to 70 procent co glosowali na ruine. Stare komuchy umra i moze ich komusze potomstwo nie bedzie miec juz na kogo zwalac winy.
Reklama