UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Konkluzja jest taka: bedą sciezki rowerowe bedą mlodzi, wykrztałceni ludzie. .. :)Troche Pan poplynąłeś:)rozumiem, ze lubisz rower ja nie za bardzo, ale rozumiem potrzebe ruchu, tylko to nie zasili budzetu domowego, chyba ze sie myle. .. Eksodus mlodych polega na tym, ze np ja: mam zone, uniwer gdanski, i co ? pracowala i 3 meblazy(czyt. dziadów emblomskich-najnizasza i pare stowek pod stolem)byla chyba na kilkunastu rozmowach w urzedach itd, ale sciana! dlaczego? bo elblag to rodzinn0-klanowa mafia, ktora nie dopuszcza wykrztalconych ludzi do stanowisk obsadzajac ich rodzina. UM smieje sie ze u nich wigilia jest tylko raz, bo i tak przed 24.12 spotyka sie sama rodzina, wiec po co robic nastepna. .. ?:)Teraz myslimy nad zmiana miasta, bo jakie mamy wyjscie??? dalej dorabiac tych mongołow ze stolarni, którzy który piszą przez u otwarte??? Rozwiazanie jest jedno, mlodzi powinni sie zywo zaangazowac do rzadzenia miastem, beton odsunąc i moze, moze cos nastapi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    euro-kołchoz(2020-08-29)
  • @euro-kołchoz - Brakuje tu kazdemu rozumu i patriotyzmu lokalnego.
Reklama