UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elblążanin odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi

Wicewojewoda warmińsko-mazurski Jan Maścianica wręczy Srebrny Krzyż Zasługi Witoldowi Ławrynowiczowi. Uroczystość odbędzie się 3 lipca 2012 roku o godz.11 w gabinecie wojewody.

Srebrny Krzyż Zasługi został przyznany przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego za zasługi w działalności społecznej w Związku Sybiraków na wniosek Kierownika Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.
       Witold Ławrynowicz obecnie pełni funkcję zastępcy prezesa Związku Sybiraków Koła nr 1 w Elblągu. Wcześniej był członkiem Zarządu Związku Sybiraków. Wielokrotnie organizował spotkania członkom Związku Sybiraków i sympatykom koła. Jako przewodnik turystyczny w PTTK organizował wyjazdy członkom związku. W gimnazjum nr 2 w Elblągu, które nosi imię Sybiraków zorganizował Izbę Pamięci. Co roku jest inicjatorem i organizatorem spotkań opłatkowych. Wszystkie działania, które podejmuje na rzecz Związku Sybiraków są działaniami społecznymi.
      
      
      
      
      
Edyta Wrotek, rzecznik prasowy Wojewody Warmińsko-Mazurski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama