UWAGA!

Elektryczna Skoda CITIGOe iV zaskakuje korzystną ceną - HADM Gramatowski

100 km za 8,1 zł*? Teraz to możliwe! Zasięg maksymalny wynoszący do 274 km** (dane WLTP) oraz ładowanie do 80% nawet w 1h, a do tego w jednej z najlepszych cen aut elektrycznych na rynku! Poznaj nową Skodę CITIGOe iV z bogatym wyposażeniem w standardzie. Odkryj już dziś w listopadowej ofercie premierowej! Tylko w salonach HADM Gramatowski!

Oferta premierowa

Zamówienie auta do 30 listopada tego roku gwarantuje cenę Skody CITIGOe iV od 73 300 zł ( po uwzględnieniu dopłaty rządowej 51 310 zł ). Od grudnia cena wzrasta - od 81 900 zł. Ministerstwo Energii i Finansów już w tym roku planuje rozpocząć nabór wniosków na dofinansowanie zakupu samochodu elektrycznego sięgające nawet do 30% ceny auta. Dotacje będą udzielane osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej. 

Nowa Skoda to całkowicie elektryczny napęd pozwalający na zeroemisyjną i cichą podróż, bardzo dobra dynamika dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu dostępnemu już od startu silnika, bardzo bogate wyposażenie standardowe w tym klimatyzacja automatyczna Climatronic, Bluetooth, funkcja Lane Assist, przewód do ładowania z gniazdka domowego 230 V/10 A, krótki czas ładowania akumulatorów mogący wynosić zaledwie 1 godzinę*** (od 0 do 80% pojemności akumulatora) dzięki szybkim ładowarkom publicznym prądu stałego o mocy 40 kW.

Skoda CITIGOe iV wyróżnia się także prostą i intuicyjną obsługą, na którą składa się brak skrzyni biegów, łatwość ładowania akumulatorów oraz możliwość obsługi temperatury wewnątrz kabiny za pomocą smartfona jeszcze przed rozpoczęciem podróży oraz przestronnym wnętrzem bagażnika o pojemności 250l dzięki zlokalizowaniu akumulatorów wysokowoltowych pod podłogą.

Dodatkowo HADM Gramatowski oferuje możliwość doładowania auta w swoich salonach w Elblągu i Starogardzie Gdańskim oraz zakupu domowej ładowarki o mocy ładowania 7,2 kW. 

 

 

Skoda Vision iV

To jeszcze nie wszystko! Na koniec 2020 roku marka Skoda planuje wypuścić na rynek elektrycznego SUVa wzorowanego na modelu koncepcyjnym Skoda Vision iV o mocy ponad 300 km, zasięgu teoretycznym do 500 km i przyspieszeniu od 0 do 100 km/h w 5.9 s! Wygląd modelu produkcyjnego ma w 90% zgadzać się z wyglądem modelu koncepcyjnego. 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu:

HADM Gramatowski

Warszawska 87

82-300 Elbląg

tel. 55 235 24 57

 

*Założenia: koszt energii elektrycznej 0,6 zł / kWh, zużycie energii elektrycznej 13,5 kWh/100 km.

**Maksymalny zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Zasięg WLTP dla samochodów może się różnić w związku z różnicami w wyposażeniu. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów/obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

*** Dotyczy wersji wyposażenia style.

--- materiał promocyjny -----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie