UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ferie w muzeum

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu po raz pierwszy organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży przygotowane specjalnie na czas zimowego wypoczynku. Ich uczestnicy będą mogli m.in. zapoznać się z dziejami elbląskiego Starego Miasta, poznać stroje z różnych epok, a także dowiedzieć się ciekawych rzeczy o Wikingach.

Jak informuje Ewa Trocka z elbląskiego muzeum, zajęcia zgrupowane są w cykl czterech spotkań (od wtorku do piątku), a każdy dzień to spotkanie z inną tematyką historyczną i inną częścią muzeum. Mogą w nich uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat. Pierwsze zajęcia odbędą się 13 lutego w godz. od 10 do 12. Koszt udziału to 5 zł od osoby (za jedne zajęcia).
     Oferta skierowana jest do indywidualnych uczestników. Grupy proszone są o rezerwację telefoniczną pod numerem 055 232 72 73. Dzieci, które wezmą udział w całym cyklu czterech spotkań, otrzymają tytuł "Muzealnego Eksperta" oraz specjalną nagrodę ufundowaną przez elbląskie muzeum.
     
     Program ferii w muzeum
     13 i 20 lutego - "Co to jest Muzeum?"
     14 i 21 lutego - "Poznajemy stroje z różnych epok"
     15 i 22 lutego - "Co wiemy o Wikingach?"
     16 i 23 lutego - "Dzieje i zabudowa Starego Miasta w Elblągu"
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama