UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Pawluczuk gdyby nie znajomości to zdjęcie Pani by nie zawisło na wernisażu. Sam dyplom "fototechnik" to nie wszystko. Bo zdjęcie jest poniżej normy. Przykro mi stwierdzać ale ma Pani niezłe "plecy" wśród reszty notorycznie wybieranych fotografów, których zdjęcia znajdują się mimo "słabizny" w kalendarzu. A wracając do tematu Pani to jest Pani jeszcze amatorką a ceny za sesje nieźle wygórowane, jestem ciekaw czy działalność jest zarejestrowana :) Pozdrawiam oraz Gratuluję debiutantom !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    sławauderzadoglowy(2016-01-20)
  • Nie znam sprawy, ale jak mi wiadomo to jest konkurs dla amatorów, to skoro ktoś ma dyplom technika fotografii to nie powinien brać udziału w tym konkursie, zastanawiam się dla kogo ten regulamin, żenada.
  • Pani Pawluczuk jest młodą i zdolną dziewczyną! nie potrzebuje żadnych "pleców", zamiast Jej kibicować wylewasz jad człowieczku. .. nie bądź żałosną miernotą !!!proponuję zająć się swoim życiem, znaleźć w nim pasję, która Cię zmotywuje i uszczęśliwi !a z tego co mi wiadomo, wysyłając zdjęcie na konkurs nie miała jeszcze dyplomu fototechnika ponieważ wciąż uczęszczała do szkoły!;) Pozdrawiam! Pani Asiu robi Pani swoje i w ogóle nie czyta zawistnych. .. nie będę się wyrażać!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    czytelnik777(2016-01-22)
  • Czytając niektóre komentarze jestem w szoku! Jaka zawiść i zazdrość przemawia przez niektórych! Powinniśmy być dumni, że nasze młode pokolenie rozwija swoje pasje zamiast hejtowac! Obserwuję prace między innymi Pani Pawluczuk i bardzo im kibicuję :) Pani Asiu proszę nie zrażać się opiniami zawistnych i niedowartosciowanych ludzi!A Pani życzę samych sukcesów :-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Neutralna123(2016-01-22)
  • Pani neutralna czas poczytać regulamin, a sympatie zostawić prywatnie.
Reklama