UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nie rozumiem jak taki biznes może się kręcić i kto się do nich zgłasza. W życiu nie oddam nieruchomości do sprzedaży przez biuro nieruchomości. Ja teraz poszukuje ziemi. Dosłownie trzeba prosić biuro (nawet to z reklamy wyżej) o przesłanie informacji np działki. Jedynie co słychać "muszę porozmawiać z inwestorem". Inwestorzy!! Korzystając z ich usług tracicie klienta. Nie dość że kupujący musi więcej kasy wydać na kupno (ich procent plus cena wyższa niż inwestor chce) to jeszcze męczyć się z niedoinformowanymi agentami nieruchomości. Ich rola polega na wystawianiu ogłoszeń na necie. Generalnie, tak samo bez sensu zawód jak notariusz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  6
  przyszływłaścicielziemski(2019-01-29)
 • @przyszływłaścicielziemski - Kolejny Janusz Biznesu, a raczej Zosia Samosia;) Wszystko sam by ogarnął, i ogłoszenie wystawił, i akt notarialny sam by sobie napisał :D Gratuluję Miszczu!
 • @przyszływłaścicielziemski - Szanujemy zdanie każdego z Naszych czytelników. Rozumiemy również, że wykonuje Pan zawód o wiele bardziej zaawansowany i potrzebny od Naszego - wobec tego gratulujemy. Niemniej jednak proszę odpowiedzieć na pytanie - Co powinna zrobić np. starsza Pani mieszkająca za granicą, a chcąca sprzedać mieszkanie choćby w Elblągu i nie mająca żadnej znajomej czy rodziny w Naszym kraju? Kto udzieli jej pomocy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  freedomnieruchomości(2019-01-29)