UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeszcze raz pod jakimkolwiek artykułem pojawi się komentarz o latającym nad miastem samolotem sportowym to zgłoszę ten fakt do krajowego konsultanta psychiatrii, aby podjął przewidziane działania, w tym prowadzenie obowiązkowych badań mieszkańców mających na celu wyselekcjonowanie osób objętych schorzeniem i stwierdzenie w jakim stopniu posiadają zaburzenia psychiczne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    11
    Samolot to drobiazg....(2020-08-09)
  • @Samolot to drobiazg.... - Skoro ludzie tak czesto poruszaja temat tego nieszczesnego samolotu, to oznacza, ze problem jest. Ludzie sa juz zmeczeni tym ciaglym warkotem i terkotem. Ktos zarabia na tych lotach grube pieniadze a my musimy tego sluchac. Przeciez ten temat jest ostatnio ciagle poruszany. Czyli mieszkancy Elblaga maja juz dosc tej lokalnej "atrakcji".
  • Mieszkancy Elblaga wlasnie wykupuja skoki z tego samolotu czy ci sie podoba czy nie. Jest zapotrzebowanie i tyle😊
  • Super. Szanuje Wasze hobby. Skaczcie sobie do woli. Ja Wam tego nie bronie. Ale Wy nie pozwalacie mi realizowac mojego hobby, ktoremu z tym wakoczacym samolotem nie po drodze. I tyle!
  • Czy zapotrzebowanie na cos daje zezwolenie na wszystko? Chyba nie?
  • Ale dzisiaj nie lata. Ufff! Nareszcie w Elblagu jest pieknie i przyjemnie. Gdyby nie ten samolot, to Elblag jest pieknym zielonym atrakcyknym miastem. Js kocham Elblag ale bez tego okropnego samolotu.
  • Ale stukot i trąby pociągów już Ci nie przeszkadzają??
  • A zabronisz?
Reklama