UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brutalnie i chamsko usunięto wszystkie komentarze pod artykułem o wośp. Widziecie jedane pisiory do czego prowadzi wasza nienawiść? Z Unii nas też wy pierr dolą przez was
  • no właśnie
  • pisowskie taliby niszcza ten kraj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    bejać psi(2022-01-30)
  • ale rebus wkleiłas. głupi jak z wiadomości. kto jest wg ciebie obrońcą życia ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    ciekawy(2022-01-30)
  • Tyle nienawiści, ataków na kościół, PIS, rząd co od was lewaków wyszło to niespotykane dotąd. Poza tym "wolne"media jak portel to wszystko puszczają a jak krytyka wosp albo owsiaka to zaraz znika. "wolne"tvn, portel, wp, o2,hja ha ha.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    olka33(2022-01-30)
  • @olka33 - Widzisz źdźbło w oku moim a nie widzisz belki w swoim. Zapewne słyszałaś jaka kara spotyka pedofili w więzieniu. W ludziach narasta frustracja że jak pedofil jest księdzem to jest bezkarny. Pis niby rządzi od 7 lat a wszystko wina Tuska. Ludzie mają dość tych wyznawców boga którzy w imię swoich opowiastek mordują kobiety w ciąży. Kościół okupuje Polskę a politycy pisowcy padają na kolana przed trupem na krzyżu który nie jest synem swojego ojca Józka tylko nieznanego fagasa z który zadowolił Maryśkę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Taka sytuacja(2022-01-30)
  • @Taka sytuacja - Pokaż mi księdza skazanego za pedofilię który pozostał bezkarny? Nie takiego pomówionego, bo ja też mogę powiedzieć że ten a ten mnie obmacywał i lemingi to łykną jak ciepłe bułki. Poza tym sprawa dotyczy znikomego procentu wszystkich z kleru. Jakoś celebrytów i innych "artystów"nie dotyczy powszechny ostracyzm. Nie mówiąc już o środowisku lgbt.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    olka33(2022-01-30)
  • @bejać psi - ten od miłości wypowiada się
Reklama