UWAGA!

Garbary: pożar w pubie

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 19
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Pożary i podpalenia
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
2012-12-13
19:38
 
Elbląg, Garbary: pożar w pubie
fot. Witold Sadowski

Dziś (13 grudnia) około godz. 18.30 w jednym z pubów przy ul. Garbary wybuchł pożar. W akcji gaśniczej brały udział cztery wozy straży pożarnej. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Zobacz więcej zdjęć.

- Około godz. 18.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w jednym z lokali przy ul. Garbary na Starym Mieście - mówi zastępca dowódcy JRG1 w Elblągu, mł. bryg. Krzysztof Bogusławski dodając: - Na miejsce pożaru natychmiast wysłaliśmy trzy pojazdy ratowniczo-gaśnicze i drabinę. Jak się okazało pożar wybuchł w jednym z pomieszczeń pubu, w którym znajdował się piec gazowy. Właściciel lokalu próbował sam sprzętem podręcznym ugasić ogień. Niestety, jego działania okazały się nieskuteczne. O stratach trudno cokolwiek w tej chwili powiedzieć. Pomieszczenia samego lokalu, jak i mieszkań znajdujących się nad nim, są okopcone. Strażacy pracujący w aparatach powietrznych przeszukali cały budynek w poszukiwaniu ewentualnych poszkodowanych osób. Na szczęście nikt w tym pożarze nie ucierpiał. W momencie wybuchu pożaru kilka osób znajdujących się w pubie natychmiast opuściło lokal. Wszystkie pomieszczenia zostały przez nas oddymione przy pomocy wentylatora. Pożar prawdopodobnie wybuchł w wyniku przegrzania przewodu wentylacyjnego pieca - kończy mł. bryg. Krzysztof Bogusławski.
      

 


       Miejsce akcji strażaków zabezpieczali policjanci. Oprócz nich obecne były służby pogotowia ratunkowego, gazowego i energetycznego. Interwencja ratowników medycznych nie była potrzebna - nikt w wyniku tego zdarzenia nie odniósł obrażeń.
      

Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama