UWAGA!

Giełda z kiermaszem

 Elbląg, Na kiermaszu będzie można kupić oryginalne upominki świąteczne
Na kiermaszu będzie można kupić oryginalne upominki świąteczne (fot. nadesłane)

Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Elblągu zaprasza w najbliższą niedzielę, 16 grudnia, w godz. 9 - 14 na giełdę kolekcjonerów i kiermasz sztuki. To comiesięczna impreza dla miłośników staroci, tym razem połączona z kiermaszem różnorodnych sztuk plastycznych oraz rękodzielniczych

W najbliższą niedzielę w muzeum będzie można obejrzeć lub zakupić do swoich zbiorów oraz do wystroju wnętrz zarówno dzieła elbląskich twórców nieprofesjonalnych: obrazy olejne, rysunki, akwarele i grafiki, jak i stare monety, medale, odznaczenia, pocztówki. W asortymencie stoisk znajdą się również różnorodne wyroby rękodzieła artystycznego, stanowiące doskonały upominek dla bliskich z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a także ozdobne przedmioty dawnych epok ze szkła, porcelany i fajansu.
       Odwiedzający będą mogli podziwiać biżuterię artystyczną oraz ozdoby świąteczne wykonane różnorodną techniką rękodzielniczą m.in. decoupage’u, sutaszu, filcowania i szydełkowania oraz frywolitkową. Można będzie również zamówić ręcznie malowane bombki ze specjalną świąteczną dedykacją.
       Impreza jest jednocześnie okazją do spotkań miłośników przedmiotów niepowtarzalnych, o ciekawych formach i kształtach, często o zapomnianym już przeznaczeniu. Można tu porozmawiać o swoich pasjach i zainteresowaniach, wymienić obiektami ze swoich zbiorów oraz zdobytym już doświadczeniem przy kompletowaniu własnych kolekcji.
       Giełda odbędzie się w tzw. Domu Rektora przy Bulwarze Zygmunta Augusta 11 - wejście przez dziedziniec Muzeum. Wstęp wolny.
      
Małgorzata Gizińska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama