UWAGA!

Grasz o staż

Do 15 stycznia firmy, instytucje oraz organizacje pozarządowe mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w XII edycji konkursu „Grasz o staż”.

Konkurs „Grasz o staż” organizowany jest od 1996 roku przez firmę PricewaterhouseCoopers oraz „Gazetę Wyborczą”. Przeznaczony jest dla studentów III, IV i V roku, bez względu na kierunek, typ studiów i rodzaj uczelni, oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 30. roku życia. Daje młodym i aktywnym osobom szansę na zdobycie często pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych, które stają się przepustką do stałej pracy.
     - 78 proc. studentów zna markę „Grasz o staż”, konkurs został też oceniony jako najbardziej profesjonalny i prestiżowy w badaniu konkursów studenckich, przeprowadzonym w 2005 roku na głównych uczelniach w całej Polsce - mówi Piotr Ruszowski z PricewaterhouseCoopers.
     5 lutego rusza XII już edycja konkursu „Grasz o staż”. Do 15 stycznia przyjmowane są zgłoszenia firm, instytucji oraz organizacji pozarządowych zainteresowanych ufundowaniem praktyk. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie www.grasz.pl.
     - Udział w konkursie „Grasz o staż” to dla fundatorów szansa na pozyskanie na praktyki lub do pracy w swojej organizacji najlepszych studentów i absolwentów oraz możliwość zaistnienia i budowania swojego wizerunku w środowisku akademickim - dodaje Piotr Ruszowski.
     W ramach XII edycji organizatorzy konkursu przygotowali wiele nowości. Udostępnione zostaną m.in. nowe kanały promocji fundatorów zarówno na uczelniach, jak i na stronie internetowej konkursu.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama