UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy wielbiciele pissu. Jest duzo fajnych miast: Moskwa, Murmańsk, a chocby Kaliningrad. Nie podoba wam się tu, gdy rządzi koalicja? Pakujcie się i jedzcie, tam panuje system wypisz wymaluj podobny do pisowskiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    25
    zając(2024-04-23)
  • @zając - KO przenosi standardy sprawowania władzy właśnie z tych przez ciebie wymienionych miast. A dowodem na to jest choćby ściganie krytykantow lojalnej władzy na tym POrtalu przez noszowego i harleya. Przypomina to czasy UB SB.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    Głębokie zaniepokojenie(2024-04-23)
  • @zając - Wytłumacz mi racjonalnie i merytorycznie dlaczego dlaczego pis kojarzy ci się z Rosją???
  • PiS kojarzy im sie z Rosja, bo przr, 8 lat rządów prawicy, tak im - Polkom i Polakom; ) wmowila Platgorma Obywatelska. Logocxnie myslacy czlowie wiedzialby, ze PiS nigdy nie zbrata sie z Rosja, chocby z uwagi na Smoleńsk.
  • Ja to wiem ale przecietny wyborca Po Ko i innych lewych powtarza te bajki zupełnie nie mając ŻADNYCH merytorycznych dowodów, no bo przecież to nie TUSK ściskał sie z Putinem gdzie popadło :))
Reklama