UWAGA!

Groźny wypadek na Bema

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 26
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Groźny wypadek na Bema
fot. Witold Sadowski

Dziś (15 maja) około godz. 13.05 na ul. Bema,  między ulicą Orzeszkowej a wjazdem do JRG1, miało miejsce groźne zdarzenie drogowe. Kierujący pojazdem osobowym w czasie jazdy zasłabł za kierownicą. Dzięki błyskawicznie wykonanej reanimacji przez ratowników z pogotowia ratunkowego i straży pożarnej mężczyzna przeżył. Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był całkowicie wstrzymany. Zobacz zdjęcia.

Jak nam się udało dowiedzieć, 74- letni kierujący nissanem sunny jechał wraz z żoną ul. Bema w kierunku Grobli św. Jerzego. Dojeżdżając do wyjazdu z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 zasłabł za kierownicą, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, otarł się najpierw o bok pojazdu rover, a następnie narożnikiem uderzył w volkswagena passata. Na miejsce wezwano służby ratownicze i policję.
       Jak się okazało, u 74-latka nastąpiło zatrzymanie akcji krążeniowo-oddechowej. Do akcji reanimacyjnej przystąpili ratownik pogotowia ratunkowego wraz z ratownikiem medycznym straży pożarnej. Po trwającej około 10 minut resuscytacji u mężczyzny wróciły funkcje życiowe. Został zabrany karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Nikt z pozostałych osób biorących udział w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Ruch w rejonie wypadku na czas akcji ratowniczej był całkowicie wstrzymany. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
      
      
Witold Sadowski

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama