UWAGA!

Hamownia, Chip tuning twojego auta w Elblągu

Chcesz podnieść moc w swoim aucie? Może już to zrobiłeś, ale warsztat wykonał usługę bez profesjonalnego pomiaru Twojego samochodu? Chcesz potwierdzić fabryczną moc pojazdu i sprawdzić w jakim stanie jest silnik? Teraz jest to możliwe! 

Jest wiele możliwości „podkręcenia” osiągów silnika samochodu. Potrzebna jest do tego wiedza oraz konkretne urządzenia. To wszystko Klienci znajdą w Serwisie Promoto przy ulicy Malborskiej 95 c.
      
       Jesteśmy jedynym warsztatem w Elblągu, który może zaproponować usługi pomiarów mocy samochodów osobowych oraz dostawczych na profesjonalnej hamowni inercyjnej. 
      
       Poniżej prezentujemy wykonywane przez nas usługi i sposób działania:
       Hamownia jednoosiowa, umożliwiająca pomiar mocy i momentu obrotowego w trybie inercyjnym.

       Czas pomiaru to ok. 10-30 sekund pełnego obciążenia i kilka minut – swobodnego toczenia się po hamowni aż do zatrzymania. Moc i moment mierzone są, jako funkcje przyśpieszenia samochodu na rolkach (moc, moment na kołach) oraz jego zwalniania (moc i moment strat). Ich suma tworzy wynik reprezentujący moc i moment silnika. Tuner może analizować uzyskane wyniki (moc, moment obrotowy, opory mechanizmów i toczenia, moc na kołach, wyniki przyrządów pomiarowych będących na wyposażeniu hamowni etc.) w zależności od obrotów.
       Chiptuning
       Pozwla na zwiększenie mocy i momentu jak również obniżanie spalania paliwa oraz poprawa sprawności. Gwarantujemy sprawdzone rozwiązania chip tuningowe. Robimy to rozsądnie, nie narażając silnika na nadmierny wysiłek.
       Power box
       Jeżeli kupiłeś nowe auto i obawiasz się o gwarancję, to PowerBox jest rozsądną alternatywą dla chiptuningu. Nasze nowoczesne, cyfrowe moduly to zewnętrzne urządzenia, przypinane do auta za pomocą fabrycznych wtyczek, banalne w montażu i demontażu. Działają podobnie jak chip tuning - jednak niczego nie modyfikujemy w aucie a PowerBox możesz łatwo sam wypiąć przed wizytą w serwisie, a po wizycie powtórnie zapiąć. Co więcej - możesz sam zmieniać ustawienia mocy swojego samochodu (do dyspozycji przynajmniej 8 różnych poziomów mocy).
       Wyłączanie filtrów FAP / DPF
       Drażni Cię już kontrolka awarii silnika i ustawiczne problemy z mocą w aucie z zatkanym lub zużytym filtrem cząstek stałych? Oferujemy programowe wyłączanie filtra cząstek stałych FAP / DPF.
       Filtr cząstek stałych to element ukłau wydechowego, który ma pochłaniać sadzę wydzielaną podczas spalania oleju napędowego. Mimo niezaprzeczalnych zalet, jest to jeden z najbardziej awaryjnych elementów współczesnych silników diesla, a fizyczne usunięcie filtra z układu wydechowego, to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego wyeliminowania problemu. Oferujemy kompleksową usługę usunięcia uszkodzonego filtra z układu, oraz modyfikacji oprogramowania sterownika silnika. Ceny usługi mechaniznej zaczynają się od 300zł, są ustalane indywidualnie i uzaleznione są od stopnia komplikacji układu, a także wybranego rozwiązania.
       Firma Promoto oferuje też najwyższej jakości usługi w zakresie naprawy aut japońskich i koreańskich. Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę takich marek jak: Mitsubishi, Hyundai, Kia, Toyota, Nissan, Honda, Lexus, Subaru i Suzuki.
      
       W ofercie firmy znajduje się także:

       obsługa azjatyckich aut terenowych z napędem 4x4,
       kompleksowe przeglądy serwisowe (wynikające z przebiegu bądź terminu),
       pełna obsługa układu klimatyzacji oraz jej naprawy,
       naprawa układów paliwowych vp, common rail.
       Naprawy blacharsko-lakiernicze
       Wyłączenie drogich i wadliwych zaworów EGR/AGR z obsługi sterownika silnika 
      
       U nas sprawdzisz stan techniczny pojazdu przed zakupem. Oferujemy diagnostykę, sprawdzenie mechaniczne oraz badanie grubości lakieru (pozwala na stwierdzenie czy auto miało uszkodzenia spowodowane wypadkiem).
      
       Promoto pracuje na specjalistycznym sprzęcie diagnostycznym, obsługującym marki japońskie i koreańskie tak, jak w autoryzowanych serwisach.
       Firma oferuje części oryginalne ASO oraz zamienne wysokiej jakości i w przystępnej cenie.
      
       Jesteśmy, po to, aby pomóc Ci rozwiązać każdy problem Twojego auta.

 


      


       Promoto

       Elbląg, ul. Malborska 95 c
       tel. 503 033 658
       e-mail: promoto@vp.pl
      
      
----------- Reklama ---------- 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie