UWAGA!

Harcerskie życie w obiektywie

Do 22 lutego przesunięty został termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny pn. "Harcerskie ideały". Mogą wziąć w nim udział fotograficy amatorzy, którzy uwiecznili na kliszy harcerskie życie. Organizatorem konkursu jest Hufiec ZHP Elbląg.

Celem konkursu jest upowszechnienie harcerskiego stylu życia i wartości.
     - Poza tym, chcielibyśmy zmobilizować wszystkie osoby, które miały jakiś związek z harcerstwem, do wyszukania w albumach ciekawych zdjęć - zachęcają organizatorzy. - Mamy nadzieję, że w ten sposób przybliżymy elblążanom harcerski styl bycia, smak przygody i ciepło harcerskiej rodziny.
     Kategoriami w konkursie fotograficznym są punkty Prawa Harcerskiego, a to m.in. na słowie harcerza polegaj jak na Zawiszy, harcerz jest pożyteczny i niesie pomoc bliźnim, harcerz postępuje po rycersku, harcerz miłuje przyrodę i stara się ją poznać
     Na konkurs można nadsyłać zdjęcia kolorowe lub czarno-białe, w formacie od 13x18. Ilość zdjęć indywidualnych - 7 sztuk lub dwie serie po 5 sztuk. Każde zdjęcie musi być opisane imieniem i nazwiskiem autora, adresem, numerem telefonu oraz tytułem pracy lub serii. Zdjęcia należy przysyłać lub dostarczać osobiście pod adres: Komenda Hufca ZHP, ul. Mazurska 2, 82-300 Elbląg z dopiskiem "Konkurs Fotograficzny". Termin składania prac upływa 22 lutego.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama