UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Oto jak wygląda prawdziwy złodziejski układ i hejterska PiS-kasta - ci wszyscy przestępcy będą siedzieć (zdj. ) Hashtagi: #kasta,#Piebiak,#Ziobro,#trolle,#PutinowskieMetody
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    RobertKoliński(2019-08-23)
  • @RobertKoliński - "PiS-kasta - ci wszyscy przestępcy będą siedzieć" - napisz kiedy? czy tylko obiecujesz jak pis.
  • RobertKoliński Jestem realistą - wtedy, kiedy odsuniemy Przestępców i Skorumpowanych od władzy, czyli po najbliższych wyborach 13 października br.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2019-08-23)
  • @RobertKoliński - "zyli po najbliższych wyborach 13 października br. " No panie Robercie, super żart :) Coś mi się wydaje, że wygra jednak kto inny. No ale niech wygra, niech w ich (PIS) rekach gospodarka padnie i zabraknie w budżecie kasy dla wyborców, z tych pieniężnych plusów. Na następne 4 lata tych bajek nie starczy. Potem jakiś polityk ogłosi znowu zaciskanie pasa, a w kościołach będzie pełno wiernych - Polska taka jest właśnie - kto wygra---no wiadomo :).
  • RobertKoliński Nie wydaje mi się - PiS tych wyborów nie wygra, a już zwłaszcza nie na tyle, żeby móc utrzymać się przy władzy na dłużej, bo ich ew. rząd mniejszościowy długo nie przetrwa. A wtedy posypie się cały układ chroniący przestępców i będzie można zacząć ich pociągać do odpowiedzialności karnej i konstytucyjnej. Na gospodarczy upadek raczej bym nie liczył, bo koniunktura niestety sprzyja obecnemu reżimowi i jeśli zracjonalizują swoje działania po wyborach oraz wycofają z niektórych idiotycznych, kosztownych, przedwyborczych obietnic, to mają niestety szansę wyjść obronną ręką z tej sytuacji. W retorykę Platformy i Schetyny, że "załatwimy PiS gospodarką", nikt rozsądny nie wierzy - reżim jest łajdacki, kłamliwy, złodziejski i opresyjny, ale o głupotę ekonomiczną to bym ich jednak nie posądzał;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    RobertKoliński(2019-08-23)
  • RobertKoliński Heh, wczorajszy sondaż przedwyborczy (dopiero wpadł mi w ręce;) potwierdza moją opinię i pokazuje stratę aż 5 pkt. procentowych PiS po wybuchu afery z PiS-kastą i trollami w Ministerstwie Sprawiedliwości, a sprawa dopiero nabiera rumieńców i ma charakter rozwojowy:) Hashtagi: #PiSkasta,#trolle,#szczujnia,#PutinowskieMetody
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2019-08-23)
  • @RobertKoliński - ale oni to celowo robią - bo nie dają rady rządzić
  • RobertKoliński Również nie sądzę - musieliby być samobójcami, bo doskonale wiedzą, że oddanie władzy ("taktyczne", jak Pan/i chce) wiązałoby się z automatycznym postawieniem funkcjonariuszy obecnego reżimu przed obliczem Temidy. To stąd m. in. ta nagonka na sędziów i próba przejęcia sądów firmowana przez min. Zero - wściekła bestia zapędzona pod ścianę kąsa, nie robi się bardziej potulna; Polecam ciekawy artykuł sprzed kilku dni z portalu Strajk. eu pt. "Czego Kaczyński nie powiedział", jest tam m. in. i nieco o tym. Pozdrawiam:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RobertKoliński(2019-08-23)
  • @RobertKoliński - Chory człowiek jesteś, inaczej nie da się powiedzieć, a i kiepski z ciebie jasnowidz ! Chyba nie znasz sondaży, które naprawdę dobrze oddają rzeczywiste poparcie obywateli. Zauważ tam, gdzie mieszka najwięcej komunistów to jest najmniejsze poparcie PiS-u i to chyba zrozumiałe. Całe szczęście, że nie jest ich większość !!!
  • @RobertKoliński - Ja jestem jasnowidzem i zapewniam, że PiS wygra te wybory!!! Tak więc daj sobie na luzik!
  • Koniecznie musi wygrać PIS, muszą ponieść surową karę za "dobrą (dojną) zmianę"
  • @RobertKoliński - sądzę, sądzę :) A ty gościu co ? sędzia ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    śmiechnasali(2019-08-23)
  • RobertKoliński "Przyjdzie na to czas. Przyjdzie czas na Trybunał Stanu. Chciałem panu obiecać jedną rzecz. My, Lewica, nie jesteśmy z Platformy Obywatelskiej. Stanie pan przed Trybunałem Stanu. Niech pan spojrzy w moje oczy. Stanie pan przed Trybunałem Stanu. Jeśli nie wyjaśnicie tej sprawy, nie powołanie komisji śledczej, a nie powołacie, to stanie pan przed Trybunałem Stanu razem z premierem Morawieckim. Będzie was dwóch" - mówił podczas konwencji Lewicy Włodzimierz Czarzasty z SLD.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    RobertKoliński(2019-08-25)
Reklama