UWAGA!

Hip – Hop & Disco Dance w Szkole Tańca Broadway

Hip – Hop & Disco Dance w Szkole Tańca Broadway

Rozpoczęło się taneczne szaleństwo. Szkoła Tańca BROADWAY w Elblągu zaprasza młodzież i dzieci pełne niespożytej energii na zajęcia hip – hop & disco dance oraz na coraz bardziej popularny modern – jazz.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i odbywają się dwa razy w tygodniu. Na kursy hip – hop i disco – dance zapraszamy przede wszystkim dzieci w wieku 7 – 11 lat oraz młodzież w wieku 12 – 19 lat. Z powodu ogromnego zainteresowania została także utworzona kolejna grupa modern – jazz, do której zapraszamy dzieci od 7 lat i młodzież. Osoby uczęszczające na zajęcia mają szansę występować na festiwalach, przeglądach i konkurach organizowanych na terenie całej Polski. Najlepsi kursanci po roku nauki mogą ubiegać się o możliwość rozwijania swoich zdolności w profesjonalnych grupach tanecznych.
     Na kursy dla dzieci (hip – hop & disco – dance) zapraszamy w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:00 – 17:00, natomiast młodzież we wtorek i czwartek w godzinach 18:00 – 19:00. Na zajęcia modern – jazz zapraszamy w poniedziałki i środy od 17:00 do 18:00.
     Co jest niezbędne do tańca? Obuwie sportowe i lekka odzież nie krepująca ruchów.
     
     Zapisy telefonicznie: 055 – 236 92 82, 606 716 626 od 10:00 do 18:00 lub przez e-mail: broadway@taniec.elblag.pl . Ilość miejsc ograniczona!
     Więcej informacji na stronie www.taniec.elblag.pl
     
     
     
-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)