UWAGA!

Hitem były policyjne balony

Elbląg, Małym gościom bardzo podobała się wizyta u policjantów
Małym gościom bardzo podobała się wizyta u policjantów

Grupa 23 małych uczestników półkolonii hufca ZHP w Braniewie odwiedziła wczoraj (29 lipca) miejscową komendę policji. Hitem wizyty okazały się nie pamiątkowe odciski linii papilarnych, a …balony.

Przyjazne twarze funkcjonariuszy i zabawowa forma wizyty szybko rozkręciła dzieciaki, do tego stopnia, że potrzebne było wsparcie do opanowania małych żywiołów.
     - Spotkanie rozpoczęliśmy od obowiązkowej pogadanki na temat zawodu policjanta, jak i bezpiecznych zachowań podczas wakacyjnego wypoczynku – relacjonuje Anna Kos, rzecznik prasowy KPP w Braniewie. - Potem był grad pytań i pokaz policyjnego sprzętu. Cała komenda słyszała wycieczkę, której przedstawiono pracę pomocnika dyżurnego.
     - Dzieci były pod wrażeniem monitoringu, przez który można „widzieć wszystko” oraz policyjnych pucharów nagromadzonych w gabinecie komendanta - dodaje. - Robienie pamiątkowych odcisków linii papilarnych było równie atrakcyjne, jak pieczątki stawiane przez sekretarkę na małych rączkach. Jednak nic nie pobiło nieprzemijającego hitu, czyli policyjnych balonów. Tym miłym akcentem pożegnaliśmy wycieczkę, która dmuchając balony powędrowała do siedziby hufca.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama