UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Inauguracja ROSzEFS w Elblągu

2007-02-12
Aktualizowany 2007-02-26 17:11

We wtorek 27 lutego w Elblągu odbędzie się konferencja promująca Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Europejskiego Funduszu Społecznego w Elblągu.

Ta edycja ROSzEFS jest już trzecią prowadzoną przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Elbląski ROSzEFS swoim zasięgiem obejmuje powiaty: elbląski, iławski, braniewski, lidzbarski, bartoszycki, kętrzyński, ostródzki, nowomiejski i działdowski.
     Konferencja odbędzie się we wtorek 27 lutego w godz. 10.30-14 w Sali Staromiejskiej Urzędu Miejskiego przy ul. Św. Ducha 3/4 (Stare Miasto). W związku z ograniczoną liczbą miejsc organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do 20 lutego. Zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela Elżbieta Hajdukonis pod nr tel./fax 055 642 18 85, e-mail: roszefs@eswip.elblag.pl.
     - Regionalne Ośrodki Szkoleniowe Europejskiego Funduszu Społecznego prowadzą w całej Polsce szkolenia doradztwo z zakresu pisania projektów oraz wykorzystania środków finansowych Europejskiego Funduszu Społecznego. Odbiorcami Ośrodków mogą być organizacje pozarządowe, szkoły, uczelnie, ośrodki poradnictwa zawodowego, przedsiębiorcy oraz instytucje związane z rynkiem pracy - wyjaśnia Dagmara Bielawska, specjalistka ds. informacji i promocji w ROSzEFS.
     
     Program konferencji
     godz. 10.30 - Otwarcie konferencji: Arkadiusz Jachimowicz, prezes ESWIP
     godz. 10.45 - Komponent regionalny PO KL (integracja społeczna): Wiesława Przybysz, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
     godz. 11.10 - Program Operacyjny Kapitał Ludzki: przedstawiciel Departamentu Zarządzania Europejskim Funduszem Społecznym, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
     godz. 11.40 - Przedstawienie oferty ROSzEFS: Elżbieta Kamińska, koordynator ROSzEFS
     godz. 12.30 - Przedstawienie zakresu działalności animatora i doradców: Bartłomiej Głuszak, animator ROSzEFS
     godz. 12.50 - Przedstawienie oferty w zakresie informacji i promocji: Dagmara Bielawska
     godz. 13.05 - Wizja „Sieci ROSzEFS”: przedstawiciel PARP
     godz. 13.30 - Dobre praktyki. Prezentacja projektów powstałych przy wsparciu ROSzEFS, realizowanych w Nowym Mieście Lubawskim: Artur Bednarczyk.
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Jak nie mozesz znależc pracy zaloż tzw. organizację pozarządową , swietny pomysł na zycie nie w stresie.
 • Po co wogóle szukać pracy, jak się jest pod kogo podczepić to nie trzeba zakładać żadnych instytucji, no chyba tylko po to żeby robic przekręty na większą kasę, jak to nam daje przyklad obecny rząd!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Stanisław_Anioł(2007-02-27)
 • Dla złośliwców... W Polsce w sektorze pozarządowym pracuje ok. 0,5 % osób czynnych zawodowo. W krajach starej Unii średnia wynosi 7-8 %. Organizacje pozarządowe należą do jednego z trzech sektorów aktywności zawodowej: I Adminstracja, II Biznes, III NGO i naturalnym jest, że osoby aktywne znajdują tam zatrudnienie ponieważ znaczą część zadań realizują właśnie organizacje pozarządowe jako te, które są bliżej ludzi i lepiej znają ich podstawowe potrzeby niż urzędnicy
Reklama