UWAGA!

Infolinia UM - 0800 11 23 23

Jeśli masz uwagi do pracy Urzędu Miejskiego, to opowiedz o nich przez telefon. Jeszcze tylko do środy działać będzie w ratuszu bezpłatna infolinia. Pod numer 0800 11 23 23 można zgłaszać uwagi, informacje czy opinie dotyczące pracy miejskich urzędników.

Infolinia czynna będzie jeszcze od godz. 6 do 22 do środy 24 maja (działa od 11 maja). Proszę się nie zdziwić, jeśli po dodzwonieniu się pod jej numer nie będzie z kim podyskutować. Infolinia działa bowiem na zasadzie automatycznej sekretarki. Należy w skrócie powiedzieć, w czym jest problem.
     - Jeśli zależy państwu na odpowiedzi lub interwencji, to należy podać swój adres lub telefon kontaktowy - mówi rzecznik prezydenta Agnieszka Staszewska. - Wszystkie zgłoszone problemy zostaną wnikliwie rozpatrzone. Ważne jest wszystko, indywidualne sprawy mieszkańców jak i sygnały dotyczące problemów miasta.
     Jest to kolejny etap pracy nad poprawianiem jakości usług elbląskiego urzędu. Niedawno zbierane były ankiety, a w kilku miejscach urzędu stawiono skrzynki, do których można wrzucać kartki z uwagami.
     
Mira Stankiewicz – Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • I dobrze, moze urzednicy beda mniej burkliwi .....
 • co to za infolinia, która będzie działała dorażnie przez 14 dni, a póżniej co ? - wracamy do starego systemu ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  zatroskany(2006-05-11)
 • A moim zdamiem powinno się to nagłośnić przez radio, gazety i tv , wówczas można dotrzeć do najbardziej zainteresowanych tą akcją. Tylko co to da? W moim przypadku nie uslyszalem nawet slowa przepraszam a zrujnowali mi życie i pozbyli mnie wiary w prostą uczciwość ludzką!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dariusz Babojć(2006-05-11)
 • Moi mili a może jeden nuner to zamalo na nasz Elbląg ? Albo macie tak wiele skarg albo....? Czy ktoś tam się dodzwonił?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dariusz Babojć(2006-05-12)
 • Już od dawna próbuję się tam dodzwonić, to chyba jest niemozliwe...
 • Ja od rana też nie mogę się połączyć, wiecznie zajęte, powtarzam numer bez końca. To chyba niemożliwe, żeby cały czas ktoś dzwonił pod ten numer, trudniej sie dodzwonić niż na audiotele!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  petent UM(2006-05-22)
 • I o to chyba chodzi! Ja proponuje wymienić całą ta stara gwardie na mloda to wtedy bedzie lepiej.Starzy urzedasy daja zły przykład młodym pracownikom UM.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antyptasimózg(2006-05-22)
 • Ludzie ja dzwonię i dzwonię a tam caly czas zajęte. Już wiem co powiedzą po 24 Maja , że mieli mnóstwo podziękowań i życzeń za dobrą pracę urzędnikow !!!!!LIPA!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dariusz Babojć(2006-05-22)
 • Dariuszu Bobojśc: jakbys nie zauważył w radiu infromacja była, w telewizji zapewne też nie pominęli tej kwestii, a jak ktos zrujnowac Ci życie to od tego sa sądy i inne instytucje!
 • Bardzo wstydliwy ANONIMIE oczywiście masz racię i tak wlaśnie robię! A jak nie pomoże to przed samorządowymi zgłoszę do Prokuratury! Być może na ciebie! Kto wie Elbląg jest taki maly i każdy każdego zna -PRAWDA?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dariusz Babojć(2006-05-23)
Reklama