UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Informatorium rynkowe „Jak zaistnieć na rynku niemieckim?”

2012-02-01
08:00

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii w Warszawie zapraszają na bezpłatne szkolenie dotyczące możliwości zaistnienia oraz prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej na rynku niemieckim.

Szkolenie odbędzie się 13 lutego 2012 roku w godz. 10:00–15:30, w siedzibie WMARR S.A. w Olsztynie, Plac Gen. Józefa Bema 3, sala konferencyjna, III piętro.
      
       Jaki jest rynek niemiecki i jak na nim zaistnieć? Jak przebrnąć przez gąszcz niemieckich przepisów i z sukcesem prowadzić biznes u naszego zachodniego sąsiada? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci prowadzący szkolenie:
       - Pan Thomas Urbańczyk, adwokat z Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej;
       - Pan Marcin Latarski, doradca podatkowy z EcoTaxes GmbH.
      
      
       Wszelkie zapytania związanie ze szkoleniem prosimy kierować do konsultantów Ośrodka Enterprise Europe Network przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie:
       - Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl, tel. 089 535 67 83;
       - Magdalena Pętlak, e-mail: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl, tel. 089 535 67 82.
      
      
       Poniżej znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia.
       Pobierz:
       Formularz zgłoszeniowy
       Program.

      
       Projekt Enterprise Europe Network, którego celem jest promowanie konkurencyjności europejskich przedsiębiorstw jest finansowany z Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP) oraz z Budżetu Państwa.
      
      

 


      

------------------ Ogłoszenie płatne ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl