UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Inspiracje liczą się w wakacje

 
Elbląg, Inspiracje liczą się w wakacje

Zrób ciekawe zdjęcie i weź udział w konkursie fotograficznym „Pocztówka dla Europy” promującym Warmię i Mazury w Unii Europejskiej. Na zwycięzców czekają cenne nagrody oraz zdjęcie wydane jako pocztówka.

„Pocztówka dla Europy” organizowany jest na terenie województwa warmińsko-mazurskiego przez Europe Direct Olecko. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską. Termin nadsyłania prac upływa 30 września 2012 roku.
      
       Regulamin
       Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. W związku z tym, że celem konkursu jest popularyzowanie w Unii Europejskiej wiedzy o naszym województwie, tematem konkursowej fotografii powinny być krajobrazy, zabytki, urokliwe miejsca, architektura, kultura oraz niezwykłe zdarzenia związane z naszym regionem, opowiedziane w fotograficznym ujęciu. Każdy autor może nadesłać 5 fotografii. Technika wykonania prac jest dowolna. Prace w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli i max w plikach nie przekraczających 2MB należy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: europedirect_olecko@wmirol.org.pl w formie załączników do listu elektronicznego. Fotografie, na których będą się znajdować jakiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane.
       W treści maila należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce dokonania zdjęcia, oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
      
       Nagrody:
       I nagroda: tablet
       II nagroda: aparat
       III nagroda: odtwarzacz plików mp4
      
       Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 października 2012 r. Szczegóły konkursu dostępne są w siedzibie organizatora oraz na stronie: www.europe-direct.olecko.pl
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • A co co zabawa, tablet to asus transformer prime, czy z biedronki za 200 zł, aparat to Canon markIII czy z biedronki z 200 zł, czy mp4 to ipod, czy z biedronki za 20 zł ?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GIbonn(2012-06-23)
  • Pamiętajcie by foto wychwalało dokonania Nowaczyka i PO (żona red nacz jest z PO - Partii Oszołomów )
Reklama