UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Myślę, a nawet sądzę, iż w tegorocznych wyborach parlamentarnych może odnieść partia, stronnictwo, ugrupowanie, które ogłosi, że w jej programie jest dwukadencyjność posłów i senatorów. Czasy szybko się zmieniają, a zatem w Parlamencie istnieje potrzeba wciąż nowych myśli, związanych z postępem gospodarczym, technicznym, intelektualnym, czy ekonomicznym. Do tego postępu należy dostosowywać prawo, we wszystkich jego przejawach. Do tego nie pasują zaślepieni i zapatrzeni w swe idee ci, którzy liczą na łatwe zarobki będąc posłami czy senatorami wiele kadencji. Partia, która to zaproponuje, powinna podkreślić, że obecna kadencja jest pierwszą, a następna ostatnią w karierze parlamentarnej. A Marszowi życzę sukcesu, gdyż już sam mam dość łamania łamania Konstytucji, za którą głosowałem i na którą przysięgał p. Prezydent Duda, p. mgr prawa Ziobro, a nawet dr prawa J. Kaczyński. Hashtagi: #Roman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    RomanR(2023-06-03)
  • @RomanR - Nie mówmy o łamaniu Konstytucji jak jej nie czytaliśmy i nie rozumiemy jej zapisów. Pojęcie łamania Konstytucji stało się pojęciem modnym i nadużywanym w każdej dogodnej chwili dla adwersarzy. Problemem jest to że tylko niewielu ludzi zna jej dokładnie zapisy a również i ci ludzie w zależności od opcji politycznej potrafią interpretować ją na korzyść własnego ugrupowania politycznego. Czego liczne dowody mieliśmy w ostatnich kilku latach ostrego sporu politycznego w naszym kraju.
Reklama