UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na ten moment grozi nam bankructwo, wojna domowa i rozbiór Polski. PiS to ZŁO pompujące kasę w kler, który zapewnia im elektorat no i do własnych prywatnych kieszeni. Kłamią w żywe oczy i dokładają podatków, opłat i innych ukrytych danin. To nie COVID nas wykończy tylko PiS. Będziemy umierać z głodu, wzrośnie ilość samobójstw, bo ludzie będą tracić pracę, majątki. PiSowcy podstawią "słupy"i te majątki będą przejmować i to całkiem legalnie, zgodnie z literą prawa i za grosze. .. .. A że nie etycznie? No cóż. ..
  • Nie pisz już tutaj. .. Nie masz pojęcia tym. Meroterycxne zero.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Patriota elbląski(2021-01-01)
  • nieetycznie razem antypisiorski analfabeto
  • Pis. .. .zydokatokomuna!!!!!
  • Etycznie to juz mieliscie za panawania Slonca Peru, okradano narod w zywe oczy umizgujac sie do "Makreli"takiej pomocy od rzadu nigdy byscie nie dostali, jeszcze raz powtarzam wole ten socjal I pomoc dostawac od PIS u, niz patrzec jak miliardy odplywaja za granice, te pieniadze przynajmniej zostaja u nas, a tamte tez nasze ladowaly na kontach przestepczych biznesmenow, - mam nadzieje, ze jeszcze dozyje tych lat jak I za nich sie wezma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Ja to wiem(2021-01-02)
  • @Patriota elbląski - te mer jakieś tam zero to twój podpis
  • Covid nie wykańcza, trzeba umieć przetrwać ten trudny czas, Ci co pieniądze na lewo wyciągają dzięki Covid uważają, że to on nas wykańcza. Miejski budżet przez Covid ma wydatki owszem, ale ma też mniej wydatków z związku z ograniczeniami. Covid jest przykrywką do napychania kieszeni tym co u władzy, czy lokalnej czy ogólnopolskiej. Jeśli się mylę proszę UM o raport z 2020 roku z wydatkami w związku z epidemią, i raport z kasą która została lub co się stało z kasą z Dni Elbląga, z Dni Chleba, etc.
  • Ależ Ty durny jesteś Wielkie zło mija POpslSLD teraz tylko nową dobra POLSKA BRAWO Pis
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Pisssss(2021-01-03)
Reklama