UWAGA!

Jak przyjemnie spędzić mroźne zimowe noce ?

2010-01-19
08:00

Przede wszystkim dobrze się wyspać! Najlepiej w przytulnej i komfortowo urządzonej sypialni.

Coraz więcej klientów odwiedza nasz salon z pytaniami dotyczącymi mebli do sypialni wykonanych z naturalnego, bezsęcznego drewna. Wynika to z chęci wyposażenia mieszkania w meble wyprodukowane z materiału o najwyższej jakości. Bezsęczność drewna ma nie tylko niepodważalne walory estetyczne, ale również nie powoduje przykrych niespodzianek, które mogą się pojawić w długoletnim okresie użytkowania. Może być to wypadanie pojedynczych sęków czy pęknięcia spowodowane ich występowaniem.
      
       S
zczególne zainteresowanie obejmuje także tematy związane z: odpowiednim doborem wzornictwa mebli do charakterystyki mieszkania, dopasowaniem ich do już istniejącego umeblowania oraz dostosowaniem do indywidualnych upodobań użytkowników. Z punktu widzenia klienta ważna jest zarówno propozycja przedstawiona przez konsultanta dotycząca np. odpowiedniej kolekcji czy konkretnego egzemplarza, jak również możliwość sugestii samego klienta w zakresie np. zmiany poszczególnych wymiarów, zmiany niektórych funkcji użytkowych, czy nawet możliwości wykonania mebla zaprojektowanego samodzielnie.
      
       Kolejnym z często poruszanych wątków przez odwiedzających nas klientów jest możliwość wyboru lub/i doboru odpowiedniego wybarwienia mebli. To zagadnienie jest tak szerokie, jak tylko szeroka może być paleta wybawień. Nowoczesne technologie pozwalają jednak coraz bardziej sprostać wyzwaniu, jakim jest zaspokojenie nawet najbardziej wybrednych gustów.
      
       W
ychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i w związku z tak dużym zainteresowaniem salon meblowy E-sypialnie elbląskiego producenta mebli firmy PioMar zaprasza do zapoznania się z najnowszą propozycją. W aktualnej ofercie posiadamy 3 podstawowe kolekcje: STILO - meble o charakterystycznym nowoczesnym wzornictwie, WENUS - nawiązujące do mebli tradycyjnych wraz z ozdobnymi wstawkami rattanowymi oraz TRADYCYJNE SOSNOWE. Jak sama nazwa wskazuje trzecia kolekcja dotyczy mebli wykonanych z drewna sosnowego, lakierowanego.
      
       Nasza oferta zawiera takie rodzaje mebli jak: łóżka, szuflady na pościel, komody, toaletki, szafy, szafki RTV, szafki nocne, biblioteczki, witryny, lustra, regały, półki, biurka oraz nadstawki na szafy. Wszystkie pozycje w wersji prostej oraz w specjalnie zaprojektowanej odmianie mebli narożnych. Ponad to w naszej ofercie posiadamy najwyższej klasy materace do łóżek najlepszych polskich producentów, firm Koło i Relaks oraz poduszki profilowane termoplastyczne, pościel, poszewki, itp. Podsumowując, znaleźć można niemal wszystko, czego potrzeba do urządzenia miłej i przytulnej sypialni.
      
       N
asze meble są produkowane z bezsęcznego drewna najwyższej jakości (pierwszej kategorii naturalnego drewna). Oferujemy podstawową 12-sto kolorową paletę wybarwień. Zaznaczamy jednocześnie, że na specjalne życzenie klienta każda z pojedynczych próbek danego koloru może być o kilka tonów jaśniejsza bądź ciemniejsza. Co więcej, jesteśmy otwarci również na takie propozycje kolorystyczne, których nie ma jeszcze w naszej ofercie.
      
       W salonie czeka na Państwa fachowa obsługa, która doradzi w zakresie dopasowania pojedynczych mebli, jak i całych zestawów do indywidualnych preferencji pod względem wzorniczym, wymiarów i kolorystyki oraz skonsultuje wszelkie wątpliwości w ujęciu całościowym, dotyczące podejścia do klimatycznego i przytulnego wystroju całej sypialni.
      
       Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu mieszczącego się przy ul. Płk. Dąbka 138/6.
      
       Do końca stycznia oferujemy specjalną zniżkę w wysokości 20% na łóżka oraz 10% na wszystkie pozostałe meble.

      

 


       Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.piomar.net. Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem (055) 642-14-14 lub dzwoniąc na telefon komórkowy 0508-326-906. Salon E-sypialnie otwarty jest od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku oraz od 10.00 do 14.00 w każdą sobotę. 
      
      

Zapraszamy do odwiedzin w pasażu handlowym.
      
       --------------- Reklama----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej