UWAGA!

Jak rozmawiać z pracodawcą?

W czasie ferii zimowych Młodzieżowy Klub Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu zaprasza uczniów i studentów do udziału w dwudniowych, bezpłatnych warsztatach pn. „Rozmowa z pracodawcą”. Zgłoszenia chętnych będą przyjmowane do 9 lutego.

Jest to kolejna propozycja klubu pracy przygotowująca młodzież wchodzącą na rynek pracy do jak najefektywniejszego poszukiwania pracy. Mogą z niej skorzystać studenci, uczniowie przedostatnich i ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby poszukujące pracy, które nie ukończyły jeszcze 25 roku życia.
     - W trakcie trwania zajęć będzie można dowiedzieć się m.in., jak zaprezentować swoją kandydaturę podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jak przygotować się do wieloetapowej rekrutacji, jak odpowiadać na trudne pytania, a przede wszystkim przećwiczyć symulację rozmowy z pracodawcą przy kamerze - mówi Anna Nosarzewska, lider klubu pracy. - Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej nowej siedziby mieszczącej się przy ul. Obrońców Pokoju 40 (dawna bursa szkolna), pok. 28. - Zgłoszenia będą przyjmowane również telefoniczne do 9 lutego, nr tel. 055 232 68 19 wew. 21.
     Warsztaty pn. „Rozmowa z pracodawcą” odbędą się 12 i 13 lutego w godz. od 10 do 13. W przypadku większej ilości zgłoszonych osób zostanie ustalony dodatkowy termin zajęć.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Jak to jak rozmawiac? Isc z tata do jego kumpla dyrektora czy prezesa i sprawa zalatwiona. Inni nie majacy tatusiow i mam na wysokich stanowiskach lub ich rodzice nie maja znajomosci, moga gary zmywac w anglii albo tyrac nawet po studiach w pizzeriach lub butikach za 700zl.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Buźka(2007-02-01)
 • Po co rozmawiać, wystarczy iśc do dobrego wójka z PIS i sie robote ma i to na stanowisku prezesa!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Posady_i_Stołki(2007-02-01)
 • smutne ale prawdziwe...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pan duze P(2007-02-01)
 • Gdzie brakuje rąk do pracy ???? . Widać władze w Elblągu nie maja pomyślu co zrobić aby podnieść ranking tych rejonów. Bardzo smutne
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  El_menn(2007-02-01)
 • ..... ile pan daje na godzine ..... 5 zl ..... za 5 zl to niech pan wezmie swoja zone i niech ona zapie.... jak bialy murzyn ..... dowidzenia ..... (trzeba znac swoja wartosc bo za 5 zl to nawet nie chce mi sie wstac z lozka ) .....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bezrobotny(2007-02-01)
 • ja pracuje za 5zł/godz i jestem zadwolony. 1000zł miesięcznie wystarcza mi na zycie
 • za 1000 zł to chyba wegetujesz jak warzywo , bo to za duzo zeby zdechnac , a za malo zeby godnie zyc, oplac mieszkanie ( wynajem albo kredyt ) plus oplaty kom tel , prad gaz , i nie ma 1200 zł wiec jak ty zyjesz ?? kupujac produkty z jedynka do zarcia z biedronki ???
Reklama